Wpis z mikrobloga

@wysuszony: @zweipack: w tej gierce może się tak wydawać, że się płaci za zwycięstwo, ale to chyba trochę anemia twórców co do wprowadzania poprawek. znaczy, jak już jakiś samolot ma przekręcony model, to nie wiadomo kiedy przyjdzie łatka. pamiętacie Dora spam?
zweipack gratuluję wytrwałości
  • Odpowiedz
@kekemot: Nie wiem w jaki sposób, ale wytłumacz jak to ma działać że na początku można grać, a później ktoś zabija bo ma więcej pieniędzy?
@onlajf Skoro to marnowanie czasu to jaki sens ma granie w cokolwiek ? Chyba w grach mmo o to chodzi że trzeba grać sporo aby coś osiągnąć. Jak ktoś nie kupuje wszystkiego to ma gorzej bo trzeba więcej grać, bez sensu.

@zweipack Zasrany
  • Odpowiedz
@zweipack: nie, jeśli gram i jest fajnie i na coraz to wyższych poziomach widać, że jest coraz więcej akcji z dupy. Na przykład wchodzisz typowi w mniej zwrotnym samolocie na dupę i strzelasz ile wlezie i nic, po czym zaraz typ wykonuje skręty, które dla Ciebie są niemożliwe i jednym strzałem z granicy donośności cię zestrzeliwuje to chyba coś tu jest nie tak...
I to nie jest tylko moje wrażenie,
  • Odpowiedz
Nie wiem w jaki sposób, ale wytłumacz jak to ma działać że na początku można grać, a później ktoś zabija bo ma więcej pieniędzy?


@Restin: bo na początku ludzie nie płacą za grę, dopiero później zaczynają? Albo jak zapłacą na początku to szybko wchodzą na wyższe lvl. Na wyższym lvl nie ma co grać f2p. Ponadto są też czity, ale to ruska gra i mnie to nie dziwi.
  • Odpowiedz
@kekemot Dalej nie czaje co daje komuś to że kupił maszynę wyższego tieru ?? Dalej gra z maszynami o podobnym BR ma podobne szanse zabić i być zabitym, a jeśli ktoś ssie i nie potrafi grać to nic to mu nie da. Jeśli udało ci się wejść komuś na ogon i nie zabijasz go po chwili trafiając to znaczy że robisz coś nie tak albo nie potrafisz grać. A to że
  • Odpowiedz