Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poznajcie super laske, dogadujecie się naprawdę elegancko. Po miesiącu gdy już zaczynacie się do siebie zbliżać dziewczyna mówi wam że przed wami miała romans z żonatym Facetem, który opowiadał jej ciągle że jest nieszczęśliwy w związku i tego typu bzdury opowiadane przez żonatych facetów szukających dziury na boku. Zostawiacie laske czy dziękujecie jej za szczerość i ciągnięcie znajomość dalej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie to facet zdradzał nie ona. Choć fakt faktem dla mnie nie jest do końca właściwe sypialnie z zajetymi osobami. Zależy jak ona do tego podchodzi, każdy ma prawo zrobić głupotę. Gorzej jak jest wyrahowana i nie widziala w swoim zachowaniu niczego niewłaściwego. Jednak jeśli bym się z nią dobrze dogadywal to nie wiem co bym zrobił - zależy całościowo jaka byłaby osobą i jak by mi na niej zależało.
@Qleer: nie powiedziałem ze akceptowałbym. Każdy przypadek jest inny i tylko od Ciebie zależy jak bardzo Ci zależy i czy czujesz podstawy do czegoś więcej z kimś. Szczerość w związku to chyba podstawa.
WykopowyMurzyn: Sypiam z żonatym i nie mówi mi żadnych tego typu pierdół. Właściwie to w ogóle nie rozmawiamy na temat jego związku, więc nie znam przyczyny. Na początku się po prostu zaprzyjaźniliśmy, ale ciągle nas do siebie ciągnęło i jakoś tak wyszło... Sama siebie nie rozumiem, bo pierwszy raz w życiu złamałam swoją złotą zasadę, żeby od zajętych, a szczególnie żonatych trzymać się z daleka. Cały czas mnie to dręczy, a
@AnonimoweMirkoWyznania: to powinien być red flag. Jak laska się bujala wcześniej z typami typu żonaci faceci, ćpuny, dużo starsi faceci zamiast z normalnymi rówieśnikami to jest #!$%@? na glowe i tyle. A dawanie dupy zajetemu to brak moralnego hamulca. Nie warto poświęcać zaangażowania na taką osobę bo to wyjdzie bokiem.