Wpis z mikrobloga

Siema Mirki!

Ponad 2 miesiące temu postanowiłem, że stworzę grę, na którą pomysł zrodził się dość spontanicznie. Początkowym założeniem było zrobienie prostej gry z przesuwaniem bloków aby uwolnić balon (jak wiemy wszyscy lubią balony ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Z czasem do gry zacząłem dodawać coraz to nowsze elementy i powstało coś co nazwałem Up&Up (historię nazwy zostawię może na inną okoliczność).

Gra ma w sumie 4 różne poziomy trudności: Easy, Medium, Hard oraz Bonus(stopniowane poziomy z nowymi elementami, których nie było w poprzednich trzech poziomach trudności).
Każdy z nich ma 50 podpoziomów :)

Wszystkie grafiki wykonane własnoręcznie (zero talentu jeżeli chodzi o te sprawy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).

Planuję wydanie gry na Androida i iOS'a na początku przyszłego roku. Gra jest prawie skończona, ale przede mną bardzo dużo poprawek i formalności do załatwienia.

W niedalekiej przyszłości będę też szukał paru osób do testów, więc jakby ktoś był chętny to możecie się zgłosić w komentarzu :)

Krótki film z gry w lepszej jakości pod linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=V1qAJBO5yAY

PS: Gdy gra wyjdzie na pewno tutaj jeszcze się pochwalę i zrobię rozdajo, więc plusujcie to będę wołał :)

#gamedev #gry #unity #unity3d #programowanie #androiddev
kamcc - Siema Mirki!

Ponad 2 miesiące temu postanowiłem, że stworzę grę, na którą ...
  • 29