Wpis z mikrobloga

@blekitny_orzel: Bo kobiety zajmują się pracami domowymi, oglądają tureckie seriale, albo grają w candy crash na komórkach. Te nieliczne, które korzystają z wykopu robią to bo:

1) Mają męską umysłowość - to są jednorożce dla wykopków, jeśli do tego ładne, to już bajka,
2) Świadomie chcą skorzystać z dysproporcji między płciami żeby zabłysnąć - takie atencjuszki z #pokazmorde,
3) Są tutaj zawodowo - robią PR, reklamę albo networking
Nie. Po prostu chciałbym, ok, zróbmy tak: jeden wykop dla mężczyzn, jeden wspólny i jeden dla kobiet. To jest dobry pomysł, niech tak będzie i zobaczymy o czym się bedzie mówić na tych wykopach i jak


@blekitny_orzel: dobrze wiesz jak. wystarczy chwile poobserwowac co tutaj kto wrzuca. to nie jest seksistowskie tylko prawdziwe:)

kobiety przestalyby szukac atencji i zrobily sobie drugi wizaz czy netkobiety, te same tematy w kolko az do
@blekitny_orzel: Naprawdę myślisz, że kobiety unikają korzystania z wykopu przez seksizm który tu panuje? To raczej ew. seksizm wynika z dysproporcji, która jest efektem naturalnych różnic w tym, jak pracuje umysł kobiety, a jak mężczyzny. Mój komentarz był z założenia przerysowany i sarkastyczny, ale też oparty na własnych obserwacjach sposobu, w jaki kobiety korzystają z internetu i technologii.
@pro_meth: Może i takie są. Zakładanie że wszystkie kobiety są takie nie jest już w porządku. Tak z doświadczenia mówiąc to większość kobiet jakie znam to normalni ludzie, jak ty i ja.

To raczej ew. seksizm wynika z dysproporcji, która jest efektem naturalnych różnic w tym jak pracuje umysł kobiety, a jak mężczyzny.


@pro_meth: Wytłumacz mi to bo nie bardzo ogarniam.