Wpis z mikrobloga

57730 - 65 = 57665

Tak się cieszyłem, że będzie piękna pogoda w weekend na przejażdżkę (u tu się nie zawiodłem) jednak sama wycieczka niestety okazała się rozczarowująca :(
Google wyprowadziło mnie na drogi nie nadające się dla szosy i wpakowałem się na trudne dla mnie podjazdy, w końcu zmieniłem cel wycieczki, musiałem co chwilę zatrzymywać się, żeby sprawdzić trasę, trochę źle dobrałem ubranie na pogodę, sam okradłem się z 17 kilometrów na Stravie i na koniec, już pokonany i rozczarowany, wracałem ścieżkami rowerowymi co chwila stając na światłach.
Nie tak sobie wyobrażałem prawdopodobnie ostatni dłuższy wyjazd w tym roku.

Ale nie ma co się poddawać! Następnym razem lepiej się przygotuję i wrócę z lepszą formą na wiosnę :)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #szosa #rower
cieplok - 57730 - 65 = 57665 

Tak się cieszyłem, że będzie piękna pogoda w weekend...

źródło: comment_bCMq9AJYn8MC86Dqt4JA5aFZo6LSYsTr.jpg

Pobierz
  • 9
@brachistochrona: Crank Brothers Gem S. Na razie (na szczęście) testowałem tylko w warunkach domowych, ale wydaje się, że to dobry zakup. Wygląda na solidną i dobrze wykonaną (raz wypadła mi na dużym zjeździe bo frajersko ją zamocowałem i nie wykazała żadnych uszkodzeń). Podoba mi się w niej funkcja high volume/high pressure.
@89neo: To moja pierwsza szosa i mam ją dopiero od dwóch miesięcy, więc jestem totalnym laikiem i nie mam porównania. Na razie nie mogę złego słowa powiedzieć o tym rowerze i jestem bardzo zadowolony. Nie chciałem inwestować w sprzęt, jeśli miałoby się okazać, że to sport nie dla mnie.
Co prawda teraz myślę, że w sumie mogłem kupić coś z wyższej półki, żeby mieć sprzęt na lata (chociaż wiem, że teraz