Wpis z mikrobloga

Co się ostatnio #!$%@?ło. Byłem w Hanowerze na tydzień. Poszedłem w poniedziałek z siostrzenicą i siostrą skopiować dokumenty w takiej kafejce internetowej w centrum Hanoweru tj. na Steintorze. Kopiuję sobie te dokumenty, a patrzę a tam koleś siedzi w takim boxie i ogląda gołe małe dziewczynki w jakiś #!$%@? pozach. Pokazałem siostrzenicy co ten facet ogląda i ona też w szoku. Skopiowałem dokumenty i idę zapłacić do kolesia i przy okazji mówię mu co ten koleś tam ogląda a on mi tylko na to, że ma to w dupie, w sumie nie dziwne, bo w końcu ciapaty. Wyszedłem i mówię siostrze co tam się #!$%@?ło, w szoku była jak i ja. Po 30 sekundach byłem już w drodze na pobliski komisariat(jakieś 200m od tej kawiarenki w której siedzi pedofil). Wchodzę tam, mówię co się tam dzieje. Nie minęła minuta i jechałem Passatem B8 na miejsce zbrodni. Policjanci kazali wejść mi do środka i pokazać dyskretnie który to delikwent. Pokazałem policjant zaszedł kolesia od tyłu i zobaczył co ogląda i zrobił tylko takie wielkie oczy (ʘʘ). Potem poklepał go po plecach a ten pedofil obrócił się i nawet nie zrobił przestraszonej miny. Na koniec policjantka wzięła ode mnie zeznania po czym przyjechał jeszcze jeden radiowóz i zabrał miłośnika małych dziewczynek.

#niemcy #pedofilia #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #policja #gruszkabagietstory
donmuchito1992 - Co się ostatnio #!$%@?ło. Byłem w Hanowerze na tydzień. Poszedłem w ...

źródło: comment_bpCDE8FMkchb0qpEUtKQd98NlLaIRmBQ.jpg

Pobierz
  • 34