Wpis z mikrobloga

@Dahek: Silnik działa ale wymaga konserwacji, nie chcę go odpalać bez przeglądu, po co zarzynać dziadka? Przez zimę chcę cały rower wyremontować i jeździć nim w przyszłym sezonie.
  • Odpowiedz
@komurczak: Ok zostawię go, zawsze się obawiałem, czy będzie dostarczał paliwo na zakrętach . Ale później sobie przypomniałem, że kiedyś przejechałem kilkanaście kilometrów na zamkniętym kraniku :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ellbbr jak najbardziej, nawet bez żadnych uprawnień z tego co kojarzę. Po drogach publicznych bez przeszkód, zastanawiam się tylko jak jest z DDR, wydaje mi się, że rowery z silnikiem nie powinny się nimi poruszać. Zawołam rowery, może ktoś mi to wyjaśni #rower
  • Odpowiedz
Działa, ale wymaga trochę miłości. Przez kilka lat stał w garażu, przez zimę chcę go doprowadzić do dawnej świetności. Nowy lakier, doszczelnienie tłoka, może zmienię ten kosmiczny bak :) Chcę też wykorzystać magneto do oświetlenia. Obecnie prąd produkowany jest przez zwykłe dynamo na przednim kole.


@Gooma: Nie maluj, nie rób nic z wyglądem, tylko nowe opony i przywrócić do sprawności mechanicznej. Wypacynkowanie go zniszczy tą patynę, która nadaje mu takiej autentyczności.
  • Odpowiedz
@Mawak: a dlaczego dzis mialby sie smiac? gdyby to przelozyc do lepszego roweru i troche odmalowac to tez by robilo jakies wrazenie - ten wigry wyglada tragicznie (nie mowiac nawet o stanie technicznym tego smiecia)
@ellbbr: nie mozna ale jak sie nie jest debilem to moze przymkna oko (gorzej jak trafisz na policjanta ktory ma do wyrobienia limit mandatow)
@Miecz12: straszne gowno nie trzymajace parametrow - raz dwa rozwali
  • Odpowiedz