Wpis z mikrobloga

dobra mirki,
polećcie świeża (<10-15 lat), dobrą książkę sf (najlepiej dostępną na chomiku) :D coś w stylu perfekcyjnej niedoskonałości albo ślepowidzenia, proszęęęę :)
dzięki z góry
#ksiazki #scifi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tichy: Nie wiem czy jest na chomiku, ale polecam cykl Głębia Marcina Podlewskiego, na tę chwilę są dwie części, drugiej jeszcze nie widziałem, ale pierwszą czytało mi się super.
  • Odpowiedz
@Tichy: bardzo polecam. Ja wiem, że opis z okładki nie brzmi najlepiej, ale jest to jedna z lepszych rzeczy sf, jakie w życiu przeczytałem, a przeczytałem sporo. Bogactwo światów, naprawdę wartka narracja, no panie brać.
  • Odpowiedz
@Tichy: Również polecam Głębię i Hyperion. Co do Hyperionu, to pierwsze dwa tomy są wspaniałe. Dalej opinie są podzielone, ale na pewno warto. Za to Accelerando... Ciągle zbieram się na odwagę, żeby zacząć. ;) Czarne oceany Dukaja już za Tobą?
  • Odpowiedz
@Tichy: Sama zabrałam się za Głębię, bo zdziwił mnie tak ogromny hype na nią i póki co trzyma poziom. A od Czarnych Oceanów zaczynałam znajomość z Dukajem - to się nazywa skoczyć na głęboką wodę... ;) No i się zakochałam.
  • Odpowiedz