Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A tak proszę państwa facebook dba o kulturę na swoim serwisie. Brak mi słów na tamtejszą moderacje (a narzekacie na wykopową) i już mam #!$%@? na zgłaszanie nawet brzydkich i nielegalnych rzeczy, skoro i tak to mają w dupie.

p.s. Danych nie zamazuje bo to wpis z publicznie dostępnej grupy "Konkurs fotograficzny "Ja i moje półnagie zdjęcie"".
p.s.2 Rozbawił mnie niesamowicie festiwal klasterowego bólu dupy innych różowych i niesamowitej ilości jadu jakie wylewają pod zdjęciami innych dziewczyn, które są trochę ładniejsze od nich samych, albo tylko dlatego ze pokazały kawałek ciała.

#facebook #logikarozowychpaskow #moderacjafb

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
A tak proszę państwa facebook dba o...

źródło: comment_nbNb7mEyPq8fihXcU5woZF7J95iqZvFK.jpg

Pobierz
  • 12
@Asterling: porównanie z dupy, co ma kradzież do faktu, że insta, fb, snap, kik to ta ten sam rak?

Prędzej czy później każda platforma masowej komunikacji kończy się tym, że laski wrzucają swoje gołe dupy, nawet wypoka to nie ominęło. Udawanie świętego oburzenia na tą prozaiczną prawidłowość to jak bycie od wczoraj w internetach. Moje zdanie, bez urazy.
@Asterling: Moim zdaniem taki slut shaming jest głównie używany (szczególnie tam gdzie anonimowość jest mniejsza) przez inne laski, by dojechać "konkurentkę". Cała zabawa wydaję się atrakcyjna właśnie z powodu braku przyzwolenia i adrenaliny wynikającej "z robienia czegoś złego". Gdyby każdy miał #!$%@? i nie nakręcał tej karuzeli #!$%@?, nie było by takiej podaży. Wrzucasz swoje (jedno!) pół-nagie zdjęcie w internety i już 5 platform społecznościowych o tym dyskutuje, kolejne 10 repostuje,
OP: @Asterling: ale mi nie chodzi o bronienie wrzucających swoją gołą dupę, bo sam uważam to za patologie i nie mam zamiaru "białorycerzyć" jak to niżej mirek zasugerował. Chodzi mi o te wylewanie jadu przez inne dziewczyny pod takimi wpisami.
@jariyopume: dokładnie mi o to chodziło - "slut shaming" i nie tylko, bo grożenie pobiciem i śmiercią jest normalne? Ludzie nie mają rigczu, że zamiast olać takie wpisy wypisują