Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #podroze #podrozujzwykopem #chiny #pocztowki #tymczasemwchinach

Po raz ostatni już (obecnie zostały tylko 2 pocztówki - jedna na wykop, a jedna leci na facebooka) losowanie osoby, która zgarnia mały prezent prosto z Chin.

- chińska pocztówka
- 1 świeży yuan
- dedykacja od Chińczyka z chińskim "Usuń konto"
- zapakowane w dwie bardzo ładne koperty

Losowanie odbędzie się w poniedziałek około 14. Udział biorą konta zarejestrowane do momentu opublikowania wpisu.

Zapraszam również do obejrzenia 4. odcinka z mojej chińskiej serii - Tymczasem w Chinach. Tym razem odcinek wyszedł bardziej rozrywkowo. Imprezuję z Chińczykami w klubie, znajduję dziką marihuanę i próbuję tradycyjnego stuletniego jajka. Dodatkowo zwiedzam piękną starówkę Lijiang i odkrywam kim są Mosuo, mieszkający nad jeziorem Lugu. Link tutaj.

P.S. wszystkie pocztówki z pozostałych #rozdajo są już w drodze ;)

Miłego dnia wszystkim ʕʔ
Pobierz
źródło: comment_zzPBOQRtUWSisXk1kQ5WZIaCQMSTgosi.jpg
  • 50
@HaDwaO probowalem napisac na PW ale cos nie teges. Rozpocznij rozmowe lub napisz na facebooku w wiadomosci ;)

@Inzane musisz to wlaczyc recznie. Normalnie powiadomienia są wylaczone dla kanalow z tego co mi sie zdaje. W sybskrybcji tam pewnie jest "otrzymuj powiadomienia". Wielkie dzieki i mam nadzieje ze sie podoba ;)))
@Haerbin: Sprawdziłam hiragane i miałaś rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) の - no("In the Japanese language, as well as forming words, の may be a particle showing possession. ") , を - wo ("The 「を」 character is attached to the end of a word to signify that that word is the direct object of the verb. ").
Czyli pewnie jest to "Story of the cat" jak napisałaś.