Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #podroze #podrozujzwykopem #chiny #pocztowki #tymczasemwchinach

Po raz ostatni już (obecnie zostały tylko 2 pocztówki - jedna na wykop, a jedna leci na facebooka) losowanie osoby, która zgarnia mały prezent prosto z Chin.

- chińska pocztówka
- 1 świeży yuan
- dedykacja od Chińczyka z chińskim "Usuń konto"
- zapakowane w dwie bardzo ładne koperty

Losowanie odbędzie się w poniedziałek około 14. Udział biorą konta zarejestrowane do momentu opublikowania wpisu.

Zapraszam również do obejrzenia 4. odcinka z mojej chińskiej serii - Tymczasem w Chinach. Tym razem odcinek wyszedł bardziej rozrywkowo. Imprezuję z Chińczykami w klubie, znajduję dziką marihuanę i próbuję tradycyjnego stuletniego jajka. Dodatkowo zwiedzam piękną starówkę Lijiang i odkrywam kim są Mosuo, mieszkający nad jeziorem Lugu. Link tutaj.

P.S. wszystkie pocztówki z pozostałych #rozdajo są już w drodze ;)

Miłego dnia wszystkim ʕʔ
miki3475 - #rozdajo #zadarmo #podroze #podrozujzwykopem #chiny #pocztowki #tymczasemw...

źródło: comment_zzPBOQRtUWSisXk1kQ5WZIaCQMSTgosi.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś nie był zainteresowany to przepraszam, że go zawołałem (,)

Na wykopie na jedną pocztówkę rzuciło się 1500 osób. Więc szansa wygranej jest bardzo mała. Jakby komuś zależało to na Facebooku jest obecnie szansa 25% na wygranie. Więcej tutaj:
https://www.facebook.com/TymczasemwChinach/posts/1355587467819038

Przepraszam, ale myślę, że jest ogromna szansa, że ktoś tę pocztówkę zgarnie z wykopu nawet na Facebooku,
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie był zainteresowany to przepraszam, że go zawołałem (,)

Na wykopie na jedną pocztówkę rzuciło się 1500 osób. Więc szansa wygranej jest bardzo mała. Jakby komuś zależało to na Facebooku jest obecnie szansa 25% na wygranie. Więcej tutaj:
https://www.facebook.com/TymczasemwChinach/posts/1355587467819038

Przepraszam, ale myślę, że jest ogromna szansa, że ktoś tę pocztówkę zgarnie z wykopu nawet na Facebooku,
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie był zainteresowany to przepraszam, że go zawołałem (,)

Na wykopie na jedną pocztówkę rzuciło się 1500 osób. Więc szansa wygranej jest bardzo mała. Jakby komuś zależało to na Facebooku jest obecnie szansa 25% na wygranie. Więcej tutaj:
https://www.facebook.com/TymczasemwChinach/posts/1355587467819038

Przepraszam, ale myślę, że jest ogromna szansa, że ktoś tę pocztówkę zgarnie z wykopu nawet na Facebooku,
  • Odpowiedz
@analogowa_cyfryzacja: Przepraszam raz jeszcze, że Ciebie wkurzyłem tym, niestety cięzko stwierdzić komu faktycznie zależy na tym a kto zaplusował, tak po prostu. Otrzymałem kilka PW z pytaniem o pocztówki, dlatego pomyślałem, że są osoby, którym spodoba się kolejna (ogromna tym razem) szansa na wygraną, a po nicku samym to tak ciężko.
Rozumiem i przepraszam, miłego dnia mimo wszystko! Już faktycznie przestanę wołać ludzi, bo głupi byłem i nie przemyślałem że
  • Odpowiedz
Od kilku lat wszystkie rozdajo plusuje, wydawalo mi sie, że wygrałem... a tu #!$%@?, reklama fan-page i żebry o udostępniene i lajki...
  • Odpowiedz