Wpis z mikrobloga

@Benq20: elo maniurka co kminisz dziś foczko flonderko markelko skarebuszku sikoreczko piekna jestez moze razem wyjebeiemy na townabna rejony pokarze ci moje rewiry i dobre osiedkowe mordy maniura pokminimy jakies chore teamty wiesz piszemy troche i z-------m sie w tobie po huja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sonep stawiaj na oryginalność i coś dzięki czemu druga osoba złapie punkt zaczepienia. postaw jakąś tezę na dany temat i pozwól różowemupasku się wypisać. zapytaj na początku czemu coś jest A, a nie B, bo według Ciebie B to jest A. unikaj pytań co tam, co robisz; formułek na wstęp typu siema, elo, dobry wieczór piękna; odpowiedzi krótkich po których ciężko dalej kontynuować rozmowę typu aha, no super. ostatnio przecież tematem
  • Odpowiedz
@sonep: raz trafisz na cichą myszkę wtedy Ty będziesz musiał kreować rozmowę. jednak innym razem trafisz na gadatliwą osobę wtedy tylko czytaj i pisz swoje wnioski.
  • Odpowiedz
@kolloln: EJ, ale kurde nie wiem co pisać. Ona powie hej, ja czesc i dalej nie wiem co pisac. Ostatnio spytałem, czy zostanie moją zoną, ale chyba nie odebrała tego dobrze :P
  • Odpowiedz
@kolloln: Na pocątku chyba nie wiedziala o co chodzi, ale pozniej zrozumiala, ze to nie na serio, wiec poszlo na+, i nawet spoko sie gadalo, ale okazalo sie, ze dodala sobie 2lata, wiec musialem zakonczyc, bo za mloda
  • Odpowiedz