Wpis z mikrobloga

Jakie życie prawaków musi być smutne i żałosne. Przecież chyba nikt normalny i szczęśliwy nie może mieć bólu d--y o wszystko dookoła. Jakie nie aborcja, to homoseksualiści, teraz to nawet halloween, uchodźcy, sorosy, kody, golenie jaj, podatki, lewacy, wegetarianie, feministki, wąskie spodnie u facetów, tęcze, squaty, unia europejska, tvny, protesty kobiet i można tak wymieniać w nieskończoność.

Przecież to albo być chorym psychicznie, albo kompletnym przegrywem bez własnego życia.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a gdzie ten fragment o Pakistanie?


@rybsonk: W cytowanym fragmencie jasno napisał, że w USA i Kanadzie najtrudniej ,,wyrwać się z biedy" bo mają najwyższy wskaźnik Giniego. Dopiero później, mimochodem, dodał, że chodzi mu o państwa wysokorozwinięte, bo globalnie jego argumentacja gwałci logikę.

Wklejam dokładny
  • Odpowiedz
@Tical25: no ale to nie sprawia że twierdzenie @lerner jest niepoprawne, w Pakistanie i Mongolii mimo ogólnej biedy, względne bogactwo na tle sytuacji reszty obywateli łatwiej osiągnąć niż względne bogactwo na tle reszty obywateli w USA. Tyle że w USA będzie to rezydencja i dwa sportowe auta, a w Pakistanie używane auto zachodniej marki i jedzenie dla całej rodziny. Czy to co napisałem oznacza, że uważam że w Pakistanie
  • Odpowiedz
@Clefairy: Polecam ten ten kanał, wszystkie wideo pokazują jak socjaliści, marksiści, konie, psy, komuniści próbują konwertować na lewactwo człowieka który jeszcze do niedawna miał by obywatelstwo sowieckie. Elementarne przypadki? Nje sondze. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Tical25: hm, ja akurat na swoją sytuację materialną narzekać nie mogę, a osiągnąłem ją dzięki swojej pracy. Dziwnym trafem tak się jakoś składa, że w Polsce (i w sumie większości krajów pierwszego świata) "lewacy" są tą bogatszą częścią społeczeństwa.

Na przykład w USA Clinton może liczyć na głosy wyższej klasy średniej (czyli tych, którzy zbudowali swoje firmy), zaś Trump na głosy white trashu.
  • Odpowiedz
hm, ja akurat na swoją sytuację materialną narzekać nie mogę, a osiągnąłem ją dzięki swojej pracy.


@szyy: pracy w budżetówce chyba, bo nikt inny nie chce karać ludzi za uczciwą pracę aprobując podatki progresywne dla kogoś, kto zarabia własnym umysłem i rękoma.
  • Odpowiedz
@Emes91: piszesz z takim przekąsem jakby pod innymi tagami politycznymi były merytoryczne wpisy. Spójrz co tutaj robią od zawsze np. zwolennicy Korwina lub PiS. Niestety, w żadnym z tagow większości nie stanowią treści merytoryczne.
  • Odpowiedz
@Tical25: ale on nie napisał że w USA sytuacja jest zła, tylko że trudniej wyrwać się z biedy. A to z kolei przekłada się na wolniejszy wzrost gospodarczy.
  • Odpowiedz
@wajdzik: @Satan696: Dajcie spokój. Lewica lubi generalizować nt. swoich oponentów, czego OP jest przykładem. Ale dostaje bólu dupska gdy zastosowana zostaje ta sama metoda wobec nich lub hołubionych przez nich mniejszości. To hipokryci.
  • Odpowiedz
Na przykład w USA Clinton może liczyć na głosy wyższej klasy średniej (czyli tych, którzy zbudowali swoje firmy), zaś Trump na głosy white trashu.


@szyy: Dałeś piękny przykład gołosłownej opinii niepopartej żadnymi dowodami i wygłoszonej z pyszałkowatą pewnością siebie. Tylko, że to wielki bullshit. Lewica lubi się wywyższać, brylować jakby wszystkie rozumy pozjadała. Bezpodstawnie, zwykle opiera się to na własnych fantazjach o wielkości i konfabulacjach.
  • Odpowiedz
@Tical25: nie w budżetówce, tylko w krwiożerczej kapitalistycznej multinarodowej korporacji :)

Jak juz kiedyś będziesz dobrze zarabiał i będzie cię na wiele rzeczy stać, to zacznie ci się robić głupio, ze np. pani sprzątaczka w twojej firmie zarabia dziesięć razy mniej. Albo ze kierowca autobusu czy kierowca Ubera ledwo wiążą koniec z końcem podczas gdy tobie niczego nie brakuje. Tak ma właśnie większość lewactwa.
  • Odpowiedz