Wpis z mikrobloga

Jakie życie prawaków musi być smutne i żałosne. Przecież chyba nikt normalny i szczęśliwy nie może mieć bólu dupy o wszystko dookoła. Jakie nie aborcja, to homoseksualiści, teraz to nawet halloween, uchodźcy, sorosy, kody, golenie jaj, podatki, lewacy, wegetarianie, feministki, wąskie spodnie u facetów, tęcze, squaty, unia europejska, tvny, protesty kobiet i można tak wymieniać w nieskończoność.

Przecież to albo być chorym psychicznie, albo kompletnym przegrywem bez własnego życia.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
@Satan696: tylko, że ten obrazek to przeróbka oryginału odnoszącego się do psychoprawaków. Ta odpowiedź to zwykłe "chyba ty" nie mające za dużego poparcia w faktach i rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Mnie nie obchodzi czego jest przeróbką, ten jest dostatecznie dobry. Co do największych przegrywów to jednak nu-male są nimi najbardziej, powszechnie spotykani na wszystkich lewicowych wydarzeniach.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Ohoho jaki tolerancyjny się znalazł. Nie podpinaj pod "Prawaków" wszystkiego, np rzeczy które dotyczą każdego z nas. Aborcja i uchodźcy to temat dość istotny przynajmniej dla mnie. Ostatnimi czasy mam w dupie politykę i staram się jak najmniej o tym czytać...PS: serio jesteś taki tolerancyjny, że akceptujesz pedalstwo ?
  • Odpowiedz
@Clefairy:
Ależ w ten sposób można powiedzieć o obu stronach. I mówienie, że to nieistotny argument typu "chyba ty" jest bez sensu. Taki argument jest w tym wypadku adekwatny i istotny, bo całkowicie niweluje stwierdzenie "prawacy są smutni i mają ból dupy, lewacy są zadowoleni i nie mają bólu dupy o nic". To stwierdzenie po prostu jest fałszywe.

odpowiedź to zwykłe "chyba ty" nie mające za dużego poparcia w faktach i
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: @wajdzik: @rybsonk: lel, macie pojedyńcze przykłady jakiś oszołomów, podczas gdy u prawaków wymienione przeze mnie cechy są typowe dla tego środowiska.

Który wykopowy lewak jest feministycznym oszołomem na poziomie Pani od 6 stycznia?
  • Odpowiedz
lel, macie pojedyńcze przykłady jakiś oszołomów, podczas gdy u prawaków wymienione przeze mnie cechy są typowe dla tego środowiska. Który wykopowy lewak jest feministycznym oszołomem na poziomie Pani od 6 stycznia?


@Clefairy: Typowy lewak ma permanentny bul dupy o wielkie majątki miliarderów, bo typowy lewak nigdy nic sam nie osiągnął. Ba, polski typowy lewak ma nawet pól dupy o zarobki programistów i inżynierów, dostających 10k na miesiąc, którzy poświęcili całe lata
  • Odpowiedz
Typowy lewak uważa, że lepiej żyje się w Mongolii i Pakistanie, niż w USA, bo tam jest mniejszy współczynnik Giniego, czyli mniejsze rozwarstwienie majątkowe w społeczeństwie.


@Tical25: gdzie tacy ludzie?
  • Odpowiedz
nie słuchaj ticala, on ma niestety jakieś urojenia prawakoidalne.


@lerner: Teraz piszesz tak, a 4 godziny temu pisałeś tak:

W krajach z wysokimi nierównościami najtrudniej wyrwać się z biedy. W tych krajach elastyczność zarobków ojca w stosunku do zarobków syna jest najniższa. W skrócie: twój stary był biedny? Ty też będziesz.

W USA i UK ta elastyczność jest najniższa. To również te kraje mają jedne z najwyższych indeksów Giniego jeżeli chodzi
  • Odpowiedz
@Tical25:

Masz oto kolejną typową wadę lewicy, zaprzaństwo i chorobliwe wypieranie się idiotyzmów, które samemu wypowiedziało się dosłownie parę godzin temu.

człowieku, lecz się póki nie jest za późno.
  • Odpowiedz