Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Coś się.. coś się popsuło to powtórzę jeszcze raz. Moderator tego serwisu - 37Ny to jest jakieś.. nieporozumienie. Usuwa wpisy według swojego widzimisię, a co gorsza używa do tego jakiś własnych kryteriów co jest niezgodne z regulaminem a co nie jest. Wrzucenie cytatu Testovirona jest wg tego moda "nieodpowiednią treścią". Testovirona - najlepszego trolla na polskim youtube, który jest satyrą i chyba każdy normalny na umyśle człowiek jeśli już się nie uśmieje z przedstawienia pewnych cebulackich zachowań, czy nakręcania lemingów, to przynajmniej to po prostu zignoruje - wrzuci tag na czarnolisto i nie będzie bóld**ił jak to nie jest szkalowany. To jest dramat, że w tym antyludzkim, coraz bardziej przeżartym poprawnością polityczną internecie nawet na stronie ze śmiesznymi obrazkami jest taka cenzura. Ale ok, pół biedy jeśliby moderacja działała sprawiedliwie wobec wszystkich wpisów. Zobaczmy w takim razie co można znaleźć na wykop, a co nie już nie jest np. "nieodpowiednią treścią"?
Pasty o: Cejrowskim naśmiewającym się z murzyna, Wajdzie który nasrał do opon w warsztacie samochodowym, Owsiaku sprzedającym uran czeczenom. Memy z: Bartoszewskim i jego cytatem "baba bez bolca dostaje pie
olca, Kowalskim z Bosakiem leżącymi razem jako para pod kołdrą z GODŁEM Polski czy niezliczonej liczby memów z Prezydentem Polski i JPII. To już jest w porządku content. Żeby była jasność - nie jestem za jakąkolwiek formą cenzury jeśli chodzi o wpisy, memy itp. To właśnie przez takich moderatorów jak 37Ny, użytkownicy wykop peel tracą smak życia. Jeszcze ostatnio zauważyłem, że usunięto mema z #bonzo i stargatem czy coś takiego. Ja pie*olę, luudzie, naprawdę wszystko ma swoje granice. To się tylko na tym wykopie nadaje, powiedzieć wam wreszcie, że jesteście c**j warci i te wasze usuwanie wpisów, jak wam pasuje, to jest WASZ MAJESTAT!
#moderacjacontent #testoviron #stonoga #pasta #4konserwy #cenzoduda
  • 2
  • Odpowiedz