Wpis z mikrobloga

Mikrokoksy, dzisiaj mam 12 dzień #vlcd. Jaki notowaliście spadek wagi na tej diecie?Zaczynałem jak ważyłem 86-87 kg, teraz ważę 81. Dwa dni temu robiłem sobie analizę składu ciała ma siłowni (tanita) i wyszło mi właśnie, ze ważę 81 kg i bf 22.8%. Jest możliwe, ze vlcd na mnie nie działa tak dobrze? Spodziewałem się dużo lepszych efektów bo wszyscy mega zachwalają tą dietę. Mam zamiar zrobić kolejna taka analizę za 2 tygodnie i ocenić progres. Trenuje planem siłowym Texas Method, treningi są ciężkie ale nie odczułem bardzo dużego spadku siły. Nie widzę żadnego progresu w wyglądzie a w wadze spodziewałem się większego. Dążę do wagi 66 kg, chce być docięty, to moja pierwsza redukcja w życiu (staż treningowy 2 lata). Codziennie jem 200-220g białka i Max 50g tłuszczy. Produkty jakich używam to: pierś z kurczaka, mięso mielone z indyka, twaróg, wpc, ser piórko, jajka, pomidory i ogórki. Warzyw nie liczę. Jestem bardzo zmartwiony takim progresem, spodziewałem się dużo więcej. Jak dużo Wy chudliście na vlcd i w jakim czasie? Czy ja robię coś nie tak? Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki, mam nadzieje, ze mi pomożecie. Dzięki z góry za odpowiedzi, pozdro!
#dieta #redukcja #vlcd #psmf #silownia #mikrokoksy
  • 21