Wpis z mikrobloga

Pan @ZbigniewStonogaOficjalnie znów ogłasza, że sprzedaje te antypisowskie karty, które zarejestrowane są w sieci Play. Z tego co pamiętam to cała ta #stonoga był ostatnio wrogo nastawiony na Play. Mało tego, ta #!$%@?, ten owad stonoga śmieć #!$%@? nie wysłał mi mojego starteru. Ci, których oszukał i napisali to w komentarzu na fb to zwyczajnie #!$%@?ł ze swojego fanpage. Co prawda nie chciałem z niego dzwonić a chciałem aby leżał sobie w szafce na półce, gdzie wszystko jest przeszklone i znajomi by zazdrościli.
  • 12
@lnferno: Lepiej nie bo potem komuś zapłaci i ktoś ten znajdzie na mnie papiery, co robię, gdzie sram i komu sprzątam kibel. I tak nikt mu nic nie zrobi. Aczkolwiek założyłem się ze swoim różowym, że do końca roku ktoś popełni popełni jego samobójstwo. Nie chciałbym przegrać zakładu bo nie dość, że za kartę 100zł w plecy to mojej będę musiał dać drugie 100zł.
@Stulejusz_Wielki: No ale przecież @ZbigniewStonogaOficjalnie nie przyjdzie tam, gdzie ludzie mówią prawdę, jak to on w #!$%@? nie robi. Przecież to jest zwykły pachołek Karakana i Tymochowicza, nigdzie się nie musi ukrywać, nikt go nie ruszy. Czemu moderacja nie dała mu jeszcze bana za to co odwala + te ustawki z pedofilami?
A ty dałeś mu się srogo wydymać, jeszcze po tym, jak ta gazetka i alkohole okazały się piramidkami