Wpis z mikrobloga

Dobra że dziś ta gra mnie bardziej zainteresowała, (wczęśniej myślałem że to kolejny "projekt" kickstartera który się nie uda, ale po dzisiejszej głębszej analizie, wiem że raczej będzie dobrze) mam kilka pytań.

1. Czy będą planety na których istnieją cywilizacje które jeszcze nie opanowały odpowiedniej technologii do podboju kosmosu? (chodź mi tu o takie cywilizacje naprawdę słabo rozwinięte, coś ala avatar) Fajnie by było postrzelać do dzikusów z broni laserowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Czy będzie można grać innymi rasami?
3. Czy będzie można coś tworzyć (projektować, budować itp) w grze na przykład statki czy jakieś budynki?
4. Będzie wsparcie modów?
5. Czy gracz będzie miał wpływ na takie rzeczy jak handel i polityka jak w EVE online?
6. Planety będą oczywiście o wiele dalej od siebie niż na wczorajszym filmie. Będzie tak jak w prawdziwym kosmosie, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. Zwierzątka jakieś będą? Coby na nie popolować, a potem sprzedać ich skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. I w końcu ile faktycznie z tych rzeczy, które do dziś zaprezentowali jest w grze obecnie?

#starcitizen
  • 10
A ja się podepnę jeśli można.
Jak to jest ze statkami. Rozumiem że różnią się między innymi siła ognia czy ladownoscia oraz że można je kupić za prawdziwą kasę.
Czy zatem gra nie stanie się jakimś kolejnym p2w czy deweloperzy maja pomysł jak to rozwiązać?
@Wraniak:
1. Krótka odpowiedz, jest to w planach. Kiedyś była w którymś 10 for the Chairman chyba, że nawet będzie można handlować z nimi. Polecam filmik niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Na początku najprawdopodobniej nie, jeśli będzie można to tylko rasą Tevarin, którą UEE podbiło.
3. Na chwilę obecną nie ma takich informacji. Na pewno statków nie będzie można samemu projektować, poza wymienianiem i podkręcaniem w
TenebrosuS - @Wraniak: 
1. Krótka odpowiedz, jest to w planach. Kiedyś była w którym...
@Wraniak: @Sirion: po premierze 100% będzie dostępne in game i zostaną wyrzucone ze sklepu za $ wszystkie statki poza podstawowymi paczkami potrzebnymi do gry.

Bierzcie jeszcze pod uwagę, że statki potrzebują załogi do obsługi, część będą mogli robić wynajmowani i opłacani NPC, ale będzie sporo rzeczy w których się graczy nie zastąpi. Więc co z tego, że ktoś kupi sobie Polarisa za 800$, skoro potrzebuje koło 20 osób do jego
@TenebrosuS: I jeszcze jedno pytanie. Każda planeta, nawet zapewne bardzo rozbudowana, ziemia będzie w pełni dostępna, tzn będzie można sobie wszędzie latać i wchodzić tam gdzie ci się podoba? Czy będą tylko jakieś specjalne budynki itp?
Trochę szkoda że nie będzie większego wpływu na ekonomie i politykę, :( Chciałbym żeby można założyć własne galaktyczne imperium chociaż na obszarze jednego układu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wraniak: są układy nienadzorowane przez UEE i żadną inną rasę i w nich będzie hulaj dusza, piekła nie ma. Jak jakaś organizacja będzie na tyle silna, żeby wymusić w nim swoje zasady, to może sobie zrobić tam małe prywatne imperium i nawet wymuszać myto na przelatujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie planety, poza planetami-miastami jak np. Ziemia, będą w 100% dostępne. W planetach miastach ze względu na
@Sirion: @Wraniak: żeby nie być gołosłownym. Tutaj randomy latają na początku największym obecnie sprawnym do latania statkiem ~100 metrów, który jest tankowcem z możliwością tankowania innych statków w przestrzeni(jak w końcu to zaimplementują), a w drugiej połowie powiedzmy odpowiednikiem tira latają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TenebrosuS - @Sirion: @Wraniak: żeby nie być gołosłownym. Tutaj randomy latają na poc...