Wpis z mikrobloga

Mirki podpowiedzcie czy telefon idzie na emeryture? Galaxy Note 2 z ROMem Ditto Note 3. Przez ogromną część czasu działał bez zarzutu lecz zaczyna przejawiać bardzo irytującą przypadłość. Podczas rozmów, potrafi nagle na 5sek zgubić zasięg czym przerywa połączenie. Jest to strasznie irytujące ponieważ dzieje się tak z 10x dziennie i to podczas rozmów z klientami. Wielki sentyment mam do tego telefonu i wolałbym sobie go zostawić ale powiedzcie w czym może być problem, bo nie mam za wiele czasu dlatego wolę was zapytać Mirki. Wczoraj wgrałem na nowo ROM ale problem nie zniknął, może to kernel? A może po prostu wrócić do ubogiego stockowego ROMu? Oby tylko nie do innego telefonu
#telefony #note2 #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@dzetson siada Ci wewnętrzna antena. sciagnij klapkę. Tam na dole masz zewnetrzny port anteny - dopasuj drut tak by wszedl w srodek. Ukryj go pod bateria / klapka i masz 3x lepszy zasieg niz miałeś i nie zrywa.
  • Odpowiedz
@Drill: na pewno patent przetestuje, dziękować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nie wiem czy to będzie kwestia anteny. Bardziej stawiałbym gdzieś na jakiś myk w oprogramowaniu ponieważ dzieje się to nawet wtedy kiedy zasięg mam maksymalny, wszystkie kreski, a i tak po 2-3min rozmowy przekreślony znak i brak zasięgu
  • Odpowiedz