Wpis z mikrobloga

jak jakis #!$%@? sobie stanie z lewej i blokuje caly ruch.

Zazwyczaj i tak po prostu ide i sie przeciskam


@lupaczkokosow: zwyzywaj gościa od #!$%@?ów, bo nie zna schodowych manier. Sam przeciskaj się jak ostatni buc zamiast przeprosić.
Z mojego doświadczenia ludzie zawsze się przesuwają i można przejść.

PS. Swoją drogą, zanim się zaczęły masowe wyjazdy do UK to żodyn z was #!$%@? nie wiedział jak się jeździ. Żodyn!
@PanJanKochany:

to żodyn z was #!$%@? nie wiedział


Jestes jednym z tych, ktorzy po pol roku w uk zapomnieli skad przyjechali a jezyk uzywanie ojczystego jezyka to hanba na wyspach?

To, ze sie przeciskam nie znaczy, ze szarpie sie z tymi ludzmi. Mowie za wczasu "przepraszam, sory, prosze przejsc"
Nie zmienia to faktu, ze nie zatrzymuje sie za takim kolkiem i nie czekam az laskawie sam sie domysli o co chodzi
@PanJanKochany:
Tak juz #!$%@? od zasciankowosci naszego pieknego kraju, myśle, ze gdyby Tobie ktos kiedys nie pokazal do czego sluzy szczoteczka do zebow to dalej bys sobie nia w uchu grzebal:)

Nie zmienia to faktu, ze schody juz kilka ladnych lat mamy wiec wypadaloby sie w koncu nauczyc je poprawie uzytkowac i najnormalniej w swiecie #!$%@? to jak sa jakies przyjete zasady, a przez kogos caly plan idzie w #!$%@?
@PanJanKochany szkoda kopać leżącego. Myślą że jak chodzą po ruchomych schodach to będą ich traktować jak ludzi zachodu tymczasem jak widać po powyższych wpisach słoma dalej z butów wystaje bo się burak przepycha bo przepraszam przez gardło nie przechodzi. Schody ruchome są wysokie i ciężko się po nich chodzi, po drugie ciekawe ile sekund wcześniej taki burak jeden z drugim zejdzie ze schodów niż by po nich zjechał no ale państwu się
@lupaczkokosow:

@L3AD3R:

Tyle ze w wiekszosci przypadków np. Galerie etc. schody ruchome sa dosyć wąskie, tylko w metrze czy to warszawskim czy w innym kraju zauważyłem że w tych miejscach schody są szersze co faktycznie umożliwia przejście klienta obok ciebie bez tracąnia ramieniem


Bo tylko w metrze i to glebokim ma to jakis sens.

Ludzie naogladali sie amerykanskich filmow o kulturze na schodach ruchomych, ktorym zjezdza sie do metra minute,
Ludzie naogladali sie amerykanskich filmow o kulturze na schodach ruchomych, ktorym zjezdza sie do metra minute, dwie albo kilka, podczas gdy niektorzy ludzie sa spoznieni i spiesza sie na pociag.


@Wafellini: polecam zjechać z 3 pietra galerii na poziom -1 gdzie jest dworzec, a żaden z pomysłowych dobromiłów nie pomyslał o zwykłych schodach.
@DanielPlainview: No i #!$%@?. Teraz jak się dowiedzieli, że można szybciej chodzić z lewej to będzie:,,Jak ja nienawidzę tych podludzi blokujących lewą, cała jewropa chodzi szybciej lewą tylko u nas stanie taki Janusz i pertraktuje z Grażyną warunki wieczornego podziału kanapy przed nowymi calami z media marketu"
@DanielPlainview kiedyś krzyknąłem głośno przepraszam do jakiegoś samca beta z koleżanką /dziewczyną po prawej to po przepuszczeniu zaczął bełkotać
'schody ruchome są od tego zeby stać'
Ręce opadły.
@siemando:
tam niebezpieczny.
Korzystam z tych schodow praktycznie tylko w metrze, w 99% przypadkach zdeczka mi sie spieszy wiec jak zwali sie horda takich ludzi to jednak traci sie kupe czasu. Nie raz, nie dwa musialem rezygnowac z ruchomych na czesc zwyklych byle tylko dobiec gdzies na autobus czy inne miejsce
@DanielPlainview: najlepsze są te czereśnioki co to raz w życiu widzieli schody ruchome bo w ich pipidówie nie mają takich wynalazków i teraz HURR CO SIĘ TAK SPIESZYSZ DURR 10 SEKUND CIE NIE ZBAWI HURR BEDE STAĆ TAM GDZIE CHCE xD zamiast stanąć po prawej, tak jak kultura wymaga, to jeszcze dumni z tego że blokują przejście.
zanim się zaczęły masowe wyjazdy do UK to żodyn z was #!$%@? nie wiedział jak się jeździ. Żodyn!


@PanJanKochany:
Trzeba by nieogarem żeby takich rzeczy nie wiedzieć nawet intuicyjnie, z doświadczenia niekoniecznie zwyczajowego, tak samo jak ogarnia się nowy rodzaj kłódki czy zamka bo wszystko jest podobne, o ile nie jest bardziej skomplikowane :D
@DanielPlainview: kiedyś chciałem wbiegać po ruchomych schodach ale pomyślalem, że c o ja #!$%@? zrobię z tymi 12 sekundami, toż to można sobie życie na nowo ułożyć.

Albo co gorsza jeszcze się w pracy przyzwyczają, że szybciej przychodzę.