Wpis z mikrobloga

@fir3fly: Do anihilacji nie dojdzie, bo facet naprawdę dobrze gada (w punkcie nt. Chin), aczkolwiek wpiszę się tam chociaż nie dziś, bo już po prostu jestem na to zbyt zmęczony, a chcę dać dobry merytoryczny komć :)

Swoją drogą, czy na strimsie widziana jest w dobrym tonie archeologia? Zobaczyłem tam artykuł, w dodatku w moderowanym przez Ciebie, który też bym skomentował, ale sprzed kilku miesięcy. (?)
@fir3fly:

OK, uporządkujmy to trochę. Dziś jestem w internetach tylko po to, by nie wyjść na osobę gołosłowną i napisać, co chciałem i obiecałem napisać.

O lewicowym liberalizmie na strimsie.

Możesz zaorać, sporo tego komentarza jest, czekam na opinię ;)

Trochę żałuję, że wbrew deklaracjom, nie rozbudowuję tego serwisu, ale nie podoba mi się on tak jak kiedyś. Aczkolwiek treści jakieś dodam, bo to trochę głupio tak. Na razie muszę się
@fir3fly: No dobrze, rozumiem :)

Co do Baranka Shauna, to wiadomo, ze wymiata ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja obejrzalem po raz pierwszy tę kreskówkę przypadkiem, na DVD, pozostawiony z małą córka mojej siostry ciotecznej, która nam to włączyła. Skończyło się tak, ze oglądałem z większym zapałem niż ona i sam sobie kupiłem DVD z Shaun the Sheep :D

Świetna, pouczająca i wesoła baja, która zawsze odtwarzam