Wpis z mikrobloga

Czy jeśli codziennie jem ~5 jajek, obiad z kurczakiem, w lodówce zawsze twaróg, makrela, tuńczyk w puszcze i ciągle mam problem z nabraniem masy to kupowanie #bialko to dobry pomsył?
ważę tylko 65 przy 170 i za cholerę nie mogę więcej przytyć.
Będę zamawiał kreatynę, ale zastanawiam się co mogę kupić żeby nabrać masy. Staram się liczyć kalorie i według apki wszystko wydaje się być ok (3100 kal).
#mikrokoksy
  • 19
@qjot: to takie błędne myślenie , jem Se dużo białka to będę duży i piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak nie działa, białko ma wysoki tef, zapycha i raczej nadmiar spowalnia budowanie masy dojeb węgli i tłuszczy, a białko ogranicz do 1,8g na kg max
@qjot: Jak miałam problem ze zrobieniem masy to dorzucałam do obiadu gainera. Niestety fizycznie nie dawałam rady przerobić takich ilości jedzenia, waga cały czas stała w miejscu więc wspomagałam się właśnie takimi szejkami. W smaku bardzo dobry (Mutant Mass - Chocolate Hazelnut i Cookies & Cream rewelacja), działa też skutecznie.
@qjot: tylko to ma być dodatek do tych 3100kcal a nie tak że sobie podjadasz po trochu, bo się okaże że cały dzień będziesz o cukrach prostych i zamiast 4kkcal zjesz 2900 i to samego brudnego żarcia. Nie bez powodu rodzice mówią że łakocie po obiedzie.
@Duzy_Dziki_Zwierz: no trzeba pamietac ze te 1.8g na kg masy ciala to moze na poczatku wystarcza..Zaden trener olimpijski nie zaleca swoim podopiecznym takiej ilosci bialka.. Ale tez troche zalezy co ow podopieczny podjada #pdk