Wpis z mikrobloga

Nie lubię ani Trumpa, ani Clinton. USA to nie jest moje podwórko, więc mnie średnio obchodzi ten cały wyścig polityczny do Białego Domu, ale próby wybielania osoby Trumpa w tym [wpisie na mikroblogu]( http://www.wykop.pl/wpis/20017865/skandaliczne-afery-trumpa-1-nazwal-kogos-grubasem-/) wywaliły mój miernik poziomu lizusostwa poza skalę. Naprawdę OP tylko tyle zdołał wynaleźć z kontrowersyjnych wypowiedzi Trumpa? To w takim razie polecam obejrzeć sobie ten dokument (https://www.youtube.com/watch?v=fVA92n7Dvsc) i posłuchać jak obraża szkockiego rolnika, który nie chciał Trumpowi sprzedać swojej działki nazywając go świnią i wmawiając, że żyje jak w chlewie, na śmietniku, chociaż mieszka w normalnym mieszkaniu. Cytat z bożyszcza Trumpa: "The man lives in a pig sty. He lives in garbage. He's a pig". Dokument wyemitowała BBC, a sprawę rolnika wsparło wiele osób w Szkocji, nadano mu tytuł Szkota Roku 2012. Oczywiście wywołało to piękny ból dupy u zwolenników sknerusa jak i samego Trumpa. Polecam też zobaczyć jak lokalna policja zachowywała się w stosunku do dziennikarzy. > TL;DR Trump nazwał rolnika świnią mieszkająca w chlewie, a fanboy'e Trumpa mają wybiórczą pamięć.
#trump #neuropa #60groszyzawpis
  • 37
@innych: Nie po prostu Trump to cham i dupek. Ostatnimi czasy norma w polityce. Mnie chodzi o ukazanie hipokryzji wiernych wyznawców Trumpa, którzy nagle dostali amnezji i nie pamiętają słynnej afery wokół działalności Trumpa w Szkocji. Polecam zobaczyć dokument jak Trump nie potrafi okazać szacunku dla ludzi, którzy nie załatwiają się na nocniku ze złota, tak jak on sam. Nazywanie kogoś świnią to najmniejsza z podłości w repertuarze Trumpa, o czym
@innych: Jakby Ci tak Trump odciął wodę, przed oknami usypał skarpy zasłaniające widok, obrażał przed milionami telewidzów Ciebie i Twoją rodzinę to już byś go tak nie broniła. Inna sprawą, że nazwał Palestyńczyków i Irańczyków terrorystami oraz namawia do bezpośrednich działań przeciwko tym nacjom, ale to Clinton jest przeżarta złem. No to zobaczymy jak wspaniały będzie ten Trump, ale jak już powiedziałem - to nie jest mój problem. Ja zwracam uwagę
@Wsiok: mnie śmieszy w ogóle zażarta dyskusja o wyborach prezydenckich w USA na polskiej dosyć niszowej stronie. Niektórzy to będą się pocić o jakąkolwiek politykę, nawet tą która ich pewnie nie będzie dotyczyć xD
@Myrten: No jak widać na tyle straszne było nazywanie tego rolnika świnią, że już trolle Trumpa wycięły to ze zbiorowej świadomości. Nie daj by jeszcze sobie ktoś przypomniał okoliczności tej wypowiedzi, czyli to w jaki sposób Trump panoszył się po Szkocji i w jaki chamski sposób uprzykrzał ludziom mieszkającym przy jego inwestycji życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Myrten: Nie jest ponad prawem. Nie ma prawa wymuszać na lokalnych władzach ustępstw wobec niego, nasyłać swoich ochroniarzy i policji, uprzykrzać tym ludziom codzienne życie, odcinać wodę i prąd. Nie ma też prawa ich znieważać, ani zniesławiać.
@Myrten: Ty dyskutujesz, o tym czy zniesławianie jest naruszeniem amerykańskiego prawa, czy się śmiejesz, bo jakiś rolnik nie chce tracić czasu na jakiegoś bogatego klauna na sali sądowej, z którego i tak ludzie się w Szkocji śmieją. Może ci odpowiada obrażanie przypadkowych ludzi i obrzucanie ich wyzwiskami. Idealny kandydat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)