Wpis z mikrobloga

Comunity league of legends jest jakieś #!$%@?, człowiek uczy się grać, gra rankeda (nie na wysokim elo bo ledwo co gold3) #!$%@? się niechcący przez laga i nagle jakiś #!$%@? hecarim kól jungli #!$%@? jakim to jestem gównem bo #!$%@?łem się jaxem na garena. Specjalnie sfeedowałem enemy team i wszyedłem. Pozdrawiam
#leagueoflegends #oswiadczenie
Jednak wolę #dota2 bo tam niema takiego toksycznego community gdzie każdy tryharduje i myśli że w goldzie jest wielkim pro xDDDDDD
  • 30
  • Odpowiedz
@M4ks: ile to już razy słyszałem "take tanky top" bo nikt tanka nie wziął ;_; oczywiście nikt nie zdaje sobie sprawy jak ciężko jest grać takim shenem na vayne na topie ale oczywiście znawcy mówią że mam brać shena bo to tak wysokie elo że każdy jest prosem
  • Odpowiedz
Specjalnie sfeedowałem enemy team i wszyedłem

@PrezesHistorii: Skoro na #!$%@?ę przez jakiegoś randoma #!$%@? coś takiego to w sumie dobrze, że wracasz do doty2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tr0llski: xD ale czytaj ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@PrezesHistorii: No i git wszyscy zadowoleni.

Tak tylko chciałem zaznaczyć, że Twoje zachowanie było równie dojrzałe jak tego gostka co cie #!$%@?ł. A może i nawet gorsze? Bo oprócz randomowi z jungli #!$%@?łeś grę pozostałym 3 osobom, które są uja winne całej sytuacji. No, ale ktoś mnie skrzyczał, więc #!$%@?ę wszystkim grę ʕʔ
  • Odpowiedz