Wpis z mikrobloga

Mirki mam następujący problem: otóż od pewnego czasu podczas uruchamiania komputera restartuję się on samoczynnie około 4-6 razy. Czasami podczas normalnego użytkowania raz na jakiś czas lubi się w pewnej chwili zrestartować. Sprawdziłem temperaturę podczas obciążenia procesora oraz w trakcie normalnego użytkowania i jest ona jak najbardziej w normie. Następną rzeczą podejrzaną za tego typu zachowania Laptopa wydały mi się kości Ramu, które również okazały się w 100% sprawne. Przeszukałem internet i podobnym objawom towarzyszy uszkodzony kondensator NEC TOKIN. Jak myślicie może właśnie ten problem występować u mnie? miał ktoś z czymś takim do czynienia? #elektronika #naprawalaptopow #acer #pytanie #laptopy #lutowanie #serwislaptopow
Pobierz Docx - Mirki mam następujący problem: otóż od pewnego czasu podczas uruchamiania komp...
źródło: comment_HKSlR9QgaIjKeksXfM8bwUPczolkBfcf.jpg
  • 9
w domowych warunkach z pomocą stacji lutowniczej i hot air powinienem sobie poradzić prawda?


@Docx: wszystko zalezy od Ciebie, nie potrafie ocenic Twojego skilla, jak jest odpowiedni to sobie poradzisz :)