Wpis z mikrobloga

tl;dr


Zainspirowany #wkchallenge pomyślałem, że moglibyśmy na mirko zrobić coś takiego. Tylko niech ktoś za.... a nie, przecież ja mogę zacząć. I tak nagrałem ten filmik.
Zapraszam do wspólnej zabawy i pomagania dzieciakom. Zabawa jest prosta. Ja nominuję trzy osoby, te trzy osoby kolejnych kilka i tak łańcuszek się rozplenia. Na czym to wszystko polega, co trzeba zrobić?
Nagrywasz filmik jak robisz 20 podciągnięć i 50 pompek w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo (to najważniejsze) wpłacasz dowolną kwotę na pajacyka. Filmik wrzucasz pod tag #pajacykchallenge i cieszysz się, że uzyskałeś czas lepszy ode mnie! Myślę, że nie ma co się bawić w dowody wpłaty na pajacyka, bazujemy na uczciwości (chyba, że chcesz się pochwalić, śmiało wrzucaj screena) :)
Sprawdźmy kto tu na mirko jest największym koksem! Chociaż nominować można tez osoby spoza mirko, czemu nie?
Zjednoczmy się, żeby się trochę zabawić i pomóc dzieciakom!
Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz pokazać twarzy, to nic nie szkodzi, zasłoń ją albo po prostu nagraj się od tyłu.

Moje nominacje:
@Polska5Ever
@chuckmls
@Ch-jogromPL

Czekamy chłopaki!
Nagrywacie swoje 20 podciągnięć i 50 pompek, wpłacacie dowolną kwotę na pajacyka i nominujecie kolejne osoby! Mogą być też spoza mirko. Filmiki z ćwiczeń i swój czas wrzucacie pod tag #pajacykchallenge! Pomagajmy dzieciom, żeby też mogli masować!

#mikrokoksy #sport #pokazmorde #kalistenika #streetworkout #zabawa #wykop #charytatywnie #pajacykchallenge
DywanTv - tl;dr

SPOILER

Zainspirowany #wkchallenge pomyślałem, że moglibyśmy na...
  • 32
  • Odpowiedz