Wpis z mikrobloga

Czy Wasze mamy też zwracają się niekiedy do Was imieniem rodzeństwa? Moja mama zanim czasem trafi odpowiednim imieniem to wymieni moje dwie siostry zanim mnie zawoła, a ostatnio jeszcze brata i dopiero na końcu rzuci moje imię XD
Albo wtedy to po prostu woła niunia XD
#truestory #gownowpis #rozkminy
  • 75
  • Odpowiedz
@Eskimoska: nie, ale za to członkom rodziny się zdarzyło. Mój chrzestny póki nie przekroczyłem 18 lat nazywał mnie imieniem mojego starszego brata. Jeszcze nauczycielom się zdarzyło, bo chodziłem do tej samej szkoły co mój brat. A nie jesteśmy aż tak podobni, jestem przystojniejszy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Eskimoska też mam ten problem. Nie mieszkam z rodzicami od 8 lat i jak już zdarzy mi się od święta przyjechać do domu to mama też nieraz wymienić imiona wszystkich trzech moich braci zanim trafi moje. Czasami po prostu łatwiej jej powiedzieć coś w stylu "ej Ty, chodź no tu i zdejmij mu to z szafki" xD
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Moja babcie najpierw wymienia wszystkich swoich synów, później mojego brata, a na końcu mnie dopiero ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale czasami się zdarzy tylko mojego ojca i już mnie ()
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Moja babcia zwraca się do mnie imieniem wnuczka z drugiej córki, bo to jedynak i mimo że jest najstarszy z tego pokolenia w naszej rodzinie, to ciągle jest malutki. 30+ lat.
  • Odpowiedz
@bleeh: ja wołam córkę, to jak się mylę, to z małym pieskiem którego mamy, czasem z większym, ciekawe, że nie myli mi się z imieniem brata. To samo między synami. Nie rozumiem tego.
  • Odpowiedz