Wpis z mikrobloga

@elady1989: poszukaj planu treningowego na 5km albo godzinkę biegu.
Nie spiesz się, pamiętaj o dniach przerwy. rozciąganie rozgrzanych mięśni.
Dieta.. podobno ocean tłuszczu spala się w morzu węglowodanów - nie wiem czy to tobie potrzebna informacja, ale po prostu trzeba mieć siłę.
  • Odpowiedz
@elady1989: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
  • Odpowiedz
@elady1989
Buty, plan treningowy, cel, potem kolejny plan. Każda sesja treningowa ma coś znaczyć, mieć sens i poprawiać Twoje możliwości. Nie biegaj żeby się przebiec. Oczywiście jeśli ma to być trening a nie rekreacja
  • Odpowiedz
@elady1989: Tak na serio, to biegaj krótkie dystanse na początku i powoli je zwiększaj. Właśnie u rowerzystów są częste kontuzje, bo wydolność pozwala na przebiegnięcie półmaratonu, ale kolana są później do wyrzucenia jak w paście o bułkach. Ot, niewyćwiczone stawy.

Ja teraz wdrożyłem bieganie zamiast roweru i zderzyłem się z tym, jak po serii 10k do kontuzji byłem o krok. Stawy nawet nie miały szans na regenerację i dolanie solidnej porcji
  • Odpowiedz