Wpis z mikrobloga

#nerwica #ocdboners #ocd #leki #chorobypsychiczne #psychiatria

Jeśli jest pod tagami osoba, która ma nerwicę natręctw lub stany lękowe powiązane z taką nerwicą i szuka swojego leku lub z jakiegokolwiek powodu boi się pójść do lekarza, to polecam jednak pójść do lekarza i poprosić o taką kombinację leków:

Fevarin + Pregabalina + Amisulpryt

Każdy ma "swoją" dawkę i jest to zależne od organizmu, więc aby znać swoją dawkę należy skonsultować się z lekarzem, ale mi ta kombinacja pomogła.

I mówię to po dłuższym czasie, gdzie już mam pewną, wydaje się że odpowiednią i chłodną, perspektywę.

Poza tym muszę dodać, że aby wyjść ze stanów lękowych powiązanych z nerwicą natręctw trzeba też psychoterapii - może nawet przede wszystkim.
Ja sobie sam tłumaczyłem i długo to trwało, ale dałem radę.

Polecam ten stan - nie bójcie się, świat chce Wam pomóc, a Wy możecie być znów szczęśliwi.
  • 15
@blahkcat: ja jak byłem mały zostało mi podane rozwiązanie problemu wielkości kosmosu. Miałem z tego powodu ogromne stany lękowe(bałem się rozmyślać co jest poza tym światem i czy jest nieskończony czy nie) tak gdzieś do dwudziestego któregoś roku życia. Generalnie jestem chory na schizofrenie ale to dopiero w wieku 26 lat stwierdzono... Jednak i tak myślę ,że jestem zdrowy.
@blahkcat: to zależy od tego czy zaczynam się nad tym zastanawiać. Generalnie już to minęło. Nie miałem tego od kilku lat. Jednak sam mogę to wytworzyć. To ode mnie zależy czy będę się tego bał czy nie...
@666123:

To powiem Ci jedno zdanie tylko.

Ja myślałem w tym temacie nie raz i to bardzo intensywnie. Wielu ludzi zapewne też. Fizyków spójrz ilu stąpa po ziemi.

I nikomu z nas nic się nie dzieje / nie stało.

Bądź spokojny - dobrej nocy przyjacielu.