Wpis z mikrobloga

jak w '97 kupowałem PSX to sony ogłaszało w grach, że zbliża się XXI wiek i trzeba grać w 60fps.


@kamillus: pamiętam, że Tekkeny w 98 roku latały w 60fps. Starali się jak mogli by większość gier pracowała w 60 klatkach.
  • Odpowiedz
@FeniEnt: ale wiesz, ze niektore gry na ps sa w 60fps? Oczywiscie mniejszosc, ale jednak. Zawsze dziwi mnie to, ze wszyscy powtarzaja, ze na konsolach tylko 30. A zwracajacym sie nie dziwie.
  • Odpowiedz
@j_bateman: przecież jak ktoś to odpalił i stwierdził po dłuższej chwili grania, że gra jest kiepska i warto to zwrócić, to taki powód refundu jest najprostszy, skoro zobaczyli że mnóstwo osób ten powód podaje. Po co się rozwodzić i walczyć z wiatrakami?
  • Odpowiedz
@j_bateman: tak to bywa jak się robi port z konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pies srał te 30 fps bo już zapowiedziany jest patch na to, ale przeskalowane tekstury z 720p na 1080p to jakiś żart. Dodatkowo wrogowie w tej grze to kompletne ameby xD
  • Odpowiedz
@j_bateman Nie rozumiem skąd problem o negatywne recenzje. Dali minusa, bo: źle wygląda, max. 30fps, po prostu #!$%@? produkt, ktory gonił terminy a nie szlifował co trzeba. I zarzucasz użytkownikom ocenę gry, bo ją poprawią w przyszłości? To ocena na moment, w którym została wystawiona, god damn...
  • Odpowiedz
  • 0
@j_bateman Wole konsole, ale mimo to rozumiem bul dupy wszystkich, w konsoli chodzi o to, ze mozesz go zabrac gdzie chcesz I podlaczyc w 1min, dodatkowo kosztuja ze 2- 3 razy mniej, a PC sa stacjonarne, zmiana miejsca rowna sie 30min roboty I kosztuje 2-3 razy wiecej. Z tego faktu gra powinna tez lepiej wygladac na PC, a miedzy 30 a 60 fps widac jednak roznice.
  • Odpowiedz
Ja osobiście wolałbym zobaczyć grafikę na poziomie chociażby GTA i grać nawet w tych 40 klatkach płynnie.


@j_bateman: a ja osobiście wolałbym gorszą grafikę i móc grać w grę płynnej. Ale jakoś nie piszę głupich wpisów o tym, że @j_bateman nie lubi Mafii 3 bo ma słabą grafikę. Każdy lubi co innego o tyle.
  • Odpowiedz