Wpis z mikrobloga

@j_bateman: Jak się człowiek przyzwyczai do więcej niż 30, to rzeczywiście może się w takim framerate słabo grać. Na szczęście konsolowców nikt nie rozpieszcza, więc nie mają jak się do tego przyzwyczaić. ( )
  • Odpowiedz
@j_bateman: jak w '97 kupowałem PSX to sony ogłaszało w grach, że zbliża się XXI wiek i trzeba grać w 60fps.
Zwracają, bo nie lubią być robieni w #!$%@?. Co w tym złego? Kupią ponownie jak gra będzie załatana i za połowę ceny. Twórcy nie zasługują na zarobek jeśli lecą w #!$%@? i tyle.
30fps może jest dobre dla jakiś biedaków, ale ktoś kto na co dzień gra w 60-120fps
  • Odpowiedz
Po drugie. Ludzie robią zwrot, nie czekając nawet na patch, bo gra jest niegrywalna. No #!$%@?.


@j_bateman: bo jest niegrywalne, jak ludzie na GTX 980 nie mają nawet stałych 30k/s. A jak nigdy nie grałeś w 60k/s to radzę się nie wypowiadać, bo nie wiesz o czym piszesz.

Bo działa w TYLKO 30 klatkach xDDDDDDDDDDDDDD

Według nich, tytuł
  • Odpowiedz
@qlimax3: Hmm, to może wejdź sobie na reddita, i zobacz czy faktycznie jest niegrywalna, zamiast #!$%@?ć farmazony :) Ta gra ma wiele wad. Począwszy od fabuły, idąc przez "zajebistej" jakości tekstury wyskalowane z 480p do 1080p, a kończąc właśnie na gameplayu. Zmierzam do tego, że ludzie, którzy jak to mówisz mają GTX 980, po 20 minutach spędzonych w grze piszą, że jest ona niegrywalna, bo pozwala grać jedynie w 30
  • Odpowiedz
@j_bateman: ja popieram. To jest #!$%@? kpina żeby w 2016 #!$%@?ć limit fps na pc. No to tak deweloperkę trzeba #!$%@?ć, że to jest masakra. Co oni fizykę podpieli pod FPSy i się zaczęło #!$%@?ć jak odblokowali na wersji deweloperskiej czy co?
  • Odpowiedz
@j_bateman: Zauważył ktoś, że moda na 60fps pojawiła się jakoś tak równolegle z programem 500+? Gówniaki z patologii dostały nowe laptopy z celeronami i teraz się spuszczają, że mają więcej niż 60 fps w cs-a, a kto ma mniej ten plebs :D
  • Odpowiedz
@Kocurion: Możliwe. Ja rozumiem, rzucać się, że gra nie działa tak, jak mogłaby (i jak powinna), ale według mnie bardziej rażącym jest to, że oglądamy świat gry, jakbyśmy wrócili do roku 2006... Nie tędy droga. Większym powodem dla zwrotu kasy wg mnie jest wygląd wizualny gry, a nie to, że po odblokowaniu licznika mam 50 fpsów, a nie 65. Tyle. Chociaż fakt, GTAV wygląda o niebo lepiej mimo swojego wieku,
  • Odpowiedz
@j_bateman: Zapłać z monitor 144Hz więcej niż konsozwierzęta za swój "sprzęt do grania" xD
Bądź zmuszonym do grania w 30 klatkach.
Komentarz może być tylko negatywny.
  • Odpowiedz