Wpis z mikrobloga

Wczoraj o godzinie 19 @fusemul rzucił hasło, czy ktoś by nie zrobił zdjęć Zakopanego, skoro już tak napadało.
Więc ja, nie mając wielkiego wyboru, wybrałem się na mały spacer.

Choć warunki do fotografowania były ciężkie, udało mi się przynieść parę zdjęć ( ͜͡ʖ ͡ᵔ )

"Willa Jutrzenka"

(reszta w komentarzach)

Zapraszam do obserwowania #jdfoto

#fotografia #mojezdjecie #zakopane | FB | Instagram | FAQ
HulajDuszaToLipa - Wczoraj o godzinie 19 @fusemul rzucił hasło, czy ktoś by nie zrobi...

źródło: comment_vWQrkZvq6yABWD4bPlxGsLsjo8xLMqFv.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@zolwixx: Na początku, poniesiony forumowym HYPEM na manfrotto, też rozglądałem się za ich statywami ale widząc te ceny, prawie spadłem z krzesła. I ostatecznie wybór padł na triopo 1128 za ~230 PLN. Bardzo ciężki, magnezowy, stabilny statyw. Jestem bardzo zadowolony. Z powodu braku głowicy, dobrałem sobie olejowego Velbona mini-pro za ~150 PLN. Lubię filmować, stąd olej. :-) Jednym zdaniem powyższy zestaw, na początek polecam!
Tamtomasz - @zolwixx: Na początku, poniesiony forumowym HYPEM na manfrotto, też rozgl...

źródło: comment_v0lEcZi0A1qmcA15j2DW5cviKu9ZoyDt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czyli nie zależy ci na komforcie fotografowania tylko dlatego, że nie bierzesz za to pieniędzy?

Moim zdaniem to nielogiczne podejście.


@StaryWedrowiec: czyli inwestując 10 000 zł wiem, że mi się to nie wróci a mam W #!$%@? innych wydatków,
moim zdaniem moje podejście jest zajebiste.

@Tamtomasz: pomyślę, aczkolwiek największy ból jest taki, że miałem już tę "frotkę" w łapach i troszkę się przywiązałem.
  • Odpowiedz
@eloar: Jeżeli ktoś udostępnia moje zdjęcia, ale podpisuje przy pomocy linku do strony www lub fanpage, to nie mam z tym problemu. Homebook widzę podpisał (choć spieprzyli link, ale to się zdarza.)

Niestety wiele innych stron nie pofatygowało się nawet o jakikolwiek podpis autora i teraz siedzę i walczę ze zgłaszaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz