Wpis z mikrobloga

Wczoraj o godzinie 19 @fusemul rzucił hasło, czy ktoś by nie zrobił zdjęć Zakopanego, skoro już tak napadało.
Więc ja, nie mając wielkiego wyboru, wybrałem się na mały spacer.

Choć warunki do fotografowania były ciężkie, udało mi się przynieść parę zdjęć ( ͜͡ʖ ͡ᵔ )

"Willa Jutrzenka"

(reszta w komentarzach)

Zapraszam do obserwowania #jdfoto

#fotografia #mojezdjecie #zakopane | FB | Instagram | FAQ
Pobierz HulajDuszaToLipa - Wczoraj o godzinie 19 @fusemul rzucił hasło, czy ktoś by nie zrobi...
źródło: comment_vWQrkZvq6yABWD4bPlxGsLsjo8xLMqFv.jpg
  • 70
Jaki obiektyw i aparat? Miłe widoki...niestety ja nie mam daru do zdjęć krajobrazowych za grosz, więc ograniczam się do zdjęć psów ;)
@robin135: Ja głównie zajmuję się astrofotografią, ale też mogę podpowiedzieć. Jeśli sprzęt ma być głównie do krajobrazów, to rozglądaj się za w miarę dużą liczbą pikseli i szerokim obiektywem (ale nie rybie oko). Od razu odlicz też sobie 650 zł (rocznie) na Lightrooma i Photoshopa, bo obróbka zdjęć to połowa sukcesu.
@4kroki: No trochę się nazbierało lajków :D

@elpoliko: Właściwie nie ma czego żałować, bo noc była piękna, ale teraz już zaczęło wszystko płynąć i nie jest tak przyjemnie ;) Więc bezpieczniej podziwiać zdjęcia :D

@nama: Tak, o wiele lepiej jest, gdy nie trzeba tego wszystkiego odśnieżać. Na przykład mieszkając w bloku. Ja po powrocie ze zdjęć, musiałem odgarnąć jeszcze cały chodnik i podjazd do domu i od razu poczułem