Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Żadnego zrzucania. Jędrzyć, budować a zrzut sam przyjdzie choć nieco wolniej. Taka "wysuszona" sylwetka kobiety gdzie tylko skóra i prawie nic pod nią też nie jest atrakcyjna dla faceta. A dobrze wypięta i jędrna pupa plus zarysowana linia mięśni brzucha to jest coś. I wcale nie drabinka na brzuchu bo ona w ogólnym pojęciu (a mówimy przecież o połowie społeczeństwa) kojarzy się z męskim atrybutem którego już ciężko znaleźć ale
OP: @Pstek: @PiccoloColo: @SwiniaczXXX: @SwiniaczXXX: @Naciass: @Ainsley: @qwedsa: @Smigly: Chyba na tamtym zdjęciu nie wyszło jak powinno, bo łydki sa ucięte i nie widać proporcji, przez co może wyglądam szczuplej. Tutaj dodaję zdjęcie w spodniach, jest perspektywa "z góry" więc może też troszeczkę wyglądać inaczej niż w rzeczywistości. Nadal twierdzicie to samo?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Pstek: @PiccoloColo: @SwiniaczXXX: @SwiniaczXXX: @Nacia...
źródło: comment_myz9L021PeBkmV8VNtgz5OxhUVREI3Ei.jpg
OP: @Amvl: Jakaś różnica jest, a sport nie jest tym co chcę porzucić. Zależy mi na zaczęciu zdrowo i innaczej żyć, a nie na szybkich efektach. Mogę wyglądać dobrze dopiero za rok ale chcę się tego nauczyć, a nie potraktować jako wyzwanie, które skończę i wrócę do tego co było wcześniej. Nie mogę robić zadużo zmian w jednym czasie. Co miesiąc dorzucam jakiś nowy nawyk, który chciałam zmieniać.
Na przestrzeni
OP: @Misiu89: @SwiniaczXXX: Nigdy nie usłyszałam, że mam mały biust :D Nawet jak szłam do sklepu z bielizną to słyszałam komentarze przy doborze rozmiaru. Może kwestia kolorów na zdjęciu, białe ciało jest tak białe, że nie widać kształtu, a czarny biustonosz przy słabej jakości foto wygląda płasko. W biuście 93 po okresie, 68-71 pod. Co daje nam rozmiar 65G, przekładając na nieprawidłową miarę którą faceci się posługują 75C. Czyli
niemarównouprawnienia: Niech ktoś jeszcze raz powie że kobiety mają równie ciężko jak faceci xDDDD Wam to wystarczy nie #!$%@?ć jak świnia i pomachać raz na ruski rok przeszczepami żeby być ruchable dla 3/4 facetów. A facet z twoim bodyfatem byłby uznany za bezmięśniową #!$%@?ę i żeby jakoś wyglądać musiałby katować się na siłce 3 razy w tygodniu przynajmniej przez rok. Co i tak gówno daje jak ma się brzydką mordę lub
@AnonimoweMirkoWyznania Są gusta i guściki. Jak dla mnie na wszystkich wyglądasz atrakcjnie. Jeśli się czujesz dobrze w swojej skórze to się nie zmieniaj. Osobiście dodałbym nieco siłowni by, szczególnie z naciskiem na trening góry, by Twoja sylwetka przypominała klepsydre. No i Przysiady to też ważna cześć. Która dziewczyna nie chciałaby mieć super jędrnej pupy?

Jak sama widzisz, wszystkie komentarze są przychylne. Jeśli Twoja sylwetka nie ciąży na aspekcie psychologicznym (a nie powinna)
@AnonimoweMirkoWyznania: Do autorki: Faktycznie. Na tym zdjęciu już widać, że masz za grube nogi. Zależnie od tego, jaki wygląd chcesz osiągnąć, to co najmniej z 5 kg mniej by się przydało.

Niech ktoś jeszcze raz powie że kobiety mają równie ciężko jak faceci xDDDD Wam to wystarczy nie #!$%@?ć jak świnia i pomachać raz na ruski rok przeszczepami żeby być ruchable dla 3/4 facetów. A facet z twoim bodyfatem byłby uznany
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym zrzucała na Twoim miejscu z 5kg. Mam praktycznie identyczną sylwetkę tylko bardziej klepsydrowa i jakbym miała tyle samozaparcia co Ty żeby ćwiczyc to bym zrzucała.
A jak masz masywne nogi to niewiele z nich zejdzie więc nie pakuj jakoś bardzo w nogi.
Edit
Po zdjęciu samych nóg - ćwicz i chudnij ale nie przekombinuj z nogami bo faktycznie są dość masywne względem reszty ciała. Do wakacji się wyrobisz