Wpis z mikrobloga

OP: nierówbouprawnienia: Nie wiesz jak było wcześniej. Tyłek sięgał mi do połowy uda od tyłu. Biegam co drugi dzień po 1-1,5h; do tego różne Chodakowskie, Mel B i to co znajdę na yt wieczorami bo nie mam czasu ani możliwosci chodzić na siłkę i bawić się dietami. Facet ma prościej, bo nie ma tak, że tłuszcz idzie jemu tylko w dupe i nogi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
OP: @kociorek: nie spojrzałam, że data zdjęcia w spodniach jest sprzed miesiąca :O. Może wieczorem dodam aktualne zdjęcie, ale w sumie mam już opinie, więc nie muszę świecić golizną. Ćwiczyć nie przestanę, może trochę zwolnię tempo z 7 dni na 3, na rzecz rozwoju intelektualnego. W ciele nadal czuję się bardzo źle, nogi mi żyć nie dają. SZczególnie wewnętrzna strona jak czasami się ociera o siebie.

Ten komentarz został
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli widzisz różnice po sobie to spoko, jeżeli sie sobie podobasz to tymbardziej. Jednak przy obecnym trendzie na bycie sportowym świrem przez dziewczyny wyglądasz bardzo średnio. Aby to ciało podobało sie dla normalnego miejskiego gościa który ciut dba o siebie a nie stulejarzy z wykopu musisz jednak nad nim popracować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dołóż dietę. jeśli nie chce Ci się, nie umiesz, jesz rodzinne obiady, etc etc, to po prostu zrezygnuj ze słodyczy, cukru i napoi. Dostaniesz kilka kolejnych straconych kilogramów i sama będziesz mogła stwierdzić jaka najbardziej się sobie podobasz.
A z tego co jest na zdjęciu zdjąłbym 5kg i byłoby na prawdę zajebiście (jak na osobę, która nie trzyma diety, a ćwiczenia traktuje jako dodatek, a nie sposób na życie).
  • Odpowiedz
@Ruswelt: I co w związku z tym? Bycie fit i wysportowanym to oznaka piękna? Naturalność jest piękna - ja osobiście wolę kobietę jak na powyższych zdjęciach, niż tę bardzo wysportowaną, bądź ściągniętą z okładek.

@AnonimoweMikroWyznania: Tak, nadal twierdzę to samo. Dla mnie ideał. ;-)
  • Odpowiedz
@Ainsley: nie, ale moglaby delikatny recomp zrobic, troche miesnia nabrac dla zdrowia chociazby, bo jest typowym skinny fatem, nei mowie o byciu dama z okladki z 6 pakiem bo to wyglada tak sobie i to ciezka praca ;p
  • Odpowiedz