Wpis z mikrobloga

OP: Kurdę, jestem w szoku. Anonimowe myślam, że są opcją bezatecnyjną, a tym czasem ponad 50+ i ponad 1200 odpowiedzi w ankiecie :| Nie będę mogła chodzić w tych spodniach do pracy.
Jeżeli ktoś to śledzi.. za jakies 3 miesiące wsadzę kolejne zdjęcia, może jak będę chudsza.
*
*
*
@Ruswelt: Ćwiczę od 4 miesięcy prawie codziennie, czasami odpadają pojedyńcze dni (nie wiem czy czytałeś opis), za jakiś czas przyłożę się do diety. Nie stanę na tym co jest dlatego pytam tylko co dalej. To, że mam tłuszcz nie podlega wątpliwości. Ale mięśnie? Nie sprawdzałam tego, ale wydaje mi się, że trochę ich jednak mam. Normalnie ludzie przy tym wzroście i wadze już noszą M/L. Ja cały czas chodzę w S, spodnie S/M. Zawsze byłam w szkole najszybsza (nawet laski znacznie wyższe i coś tam chodzące na siłownie wymiękały przy mnie), najdłużej wytrzymywałam podciąganie, w ogóle umiałam się podciągać. Jak zaczynałam biegać spokojnie dawałam radę 10km, teraz po 4 miesiącach daję radę 16 w tym samym czasie. Ale to może tłumaczenie się jak grubi amerykanie tym, że mają grube kości. Trudno
  • Odpowiedz