Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Obserwuję ten tag od jakiś 2 lat i dziś postanowiłem założyć w końcu konto, więc witam wszystkich. W krypto bawię się od czasów mintpala (to były piękne czasy!). Ostatni rok to głównie longtherm. Na day trading nie mam czasu ani nerwów :-) No i tutaj moje pierwsze pytanie.
#kryptowaluty #eth #etc #lsk #ltc #fct #xmr

W co warto wejść na min. 3-6 m-cy?

  • ETH 8.8% (3)
  • ETC 20.6% (7)
  • XMR 20.6% (7)
  • FCT 11.8% (4)
  • LSK 20.6% (7)
  • LTC 17.6% (6)

Oddanych głosów: 34

  • 39
NIE JESTEM PEPEO!


@YippieKiYay: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja siedzę long term w ETH.
- ETC moim zdaniem pozostanie niszą taką jak LTC,
- Bańka na XMR właśnie pęka, więcbym się wstrzymał jakieś pół roku z inwestycjami w Monero
- FCT nie znam się
- LSK moim zdaniem nie oferuje niczego lepszego od ETH/ETC, ich whitepaper obiecuje pod pewnym względem gruszki na wierzbie http://www.wykop.pl/wpis/17227867/kryptowaluty-lisk-postanowilem-w-koncu-przeczytac-/
@YippieKiYay: Zdecydowanie w XMR. Krypto które ma najlepsze perspektywy. ETH ma dobre plecy (korporacje) które trzymają kurs wysoko. Wartość ETH jest sztuczna ale dosyć stabilna więc możliwy jest jakiś wzrost z uwagi na rozwój projektu. Choć nic wyjątkowego w związku z tym nie będzie. XMR za to jak na razie jest tylko na jednej giełdzie (Poloniex) i jest akceptowany przez dark net mimo iż na niego narzekają z uwagi na wahania
@pawlo74: To jest artykuł nie mówiący nic szczególnego. Podobnych do tego było o BTC kilka lat temu wiele. Ktoś coś ukradł itd. Dla mnie to tylko potwierdzenie, że przed tym projektem jest przyszłość. Dziwi mnie, że każdy się ekscytuje jak to pękła bańka i XMR poleciało w dół. To ja się zapytam, BTC nie latało? Nagły wystrzał po akceptacji przez dark net i szybowanie mocno na północ, musiało skończyć się korektą.
@Elysian:

Jeden bittrex o niskim wolumenie wiosny nie czyni. Jak wejdzie na pozostałe giełdy, to wartość powinna skoczyć do góry. Inne giełdy nie będą wiecznie przyglądać się jak Poloniex spija całą śmietankę.
@Lord_Vladek: bitcoin i jego wahania to wszystkim znana i oczywista rzecz, to wolny, nie kontrolowany rynek, więc ma swoje prawa. Tu ewidentnie bańka zaczęła się od akceptacji darkmarketów, które teraz znikają razem z pieniędzmi, dalej nie wydaje Ci się to podejrzane? Nie ma najmniejszych powodów żeby bitcoin nie wprowadził większej anonimowości co zresztą cały czas się dzieje. Przemawia przez Ciebie instynkt inwestora. Straciłeś na swoje życzenie ale pomyśl o tych co
@pawlo74:

akceptacji darkmarketów, które teraz znikają razem z pieniędzmi


Czegoś nie wiem? Czy Oasis ma liczbę mnogą?

Nie ma najmniejszych powodów żeby bitcoin wprowadził większą anonimowość co zresztą cały czas się dzieje


Nic na ten temat nie pisałem. Ewentualnie nie zrozumiałeś tego co pisałem w kontekście XMR.

Straciłeś na swoje życzenie ale pomyśl o tych co zaczną tracić bo uwierzą w to co piszesz.


Kolega pytał o dobrą inwestycję na long,
Interesowałeś się może FCT? W sumie to jedno z niewielu krypto, które wydaje się w miarę sensowne


@lolozo: jedyne, które podoba mi się, to co oni wprowadzają jest przełomowe na pewno, cały czas żałuje żę nie kupiłem ale może jeszcze kiedyś kupię jak spadnie
Kolega pytał o dobrą inwestycję na long, to dostał odpowiedź z uzasadnieniem. Przypomnę tylko jak sam jarałeś się ETC który jak już sam wiesz jest i będzie trupem o co zadbają grupy związane z ETH.


@Lord_Vladek: jarałem się kiedy kupiłem za jedną trzecią ceny i potroiłem kapitał.
ETC nie jest trupem o to zadbają grupy z BTC, która jest większa i silniejsza? ETHf czy BTC?

Już ich dojeżdżają nieźle, jeszcze trochę
@pawlo74: Dodam jeszcze, że próbujesz kreować siebie (szczególnie w ostatnim wpisie) na kogoś wyważonego, a jestem pewny, że twoja niechęć do XMR bierze się z tego, że od samego początku wzrostu nie załapałeś się do pociągu pump więc na nim nie zarobiłeś i włąśnie dlatego dla ciebie XMR jest beee. Pamiętam twoje wpisy jak ogłosiłeś XMR scamem od razu. Piszesz teksty typu:

Przemawia przez Ciebie instynkt inwestora. Straciłeś na swoje życzenie
@Lord_Vladek: ETHF niech zdycha każdemu wokoło zawsze i wszędzie będę o tym mówił. ETC jest warte uwagi bo zachowało nienaruszalność blockchaina i honor. Nigdy nie byłem przeciw Monero ale mówiłem, że bańka i jej powód to scam i miałem rację, to Cię boli?
@pawlo74: Ale ty zdajesz sobie sprawę, że ETH po którym jedziesz jest starszym bratem ETC? [Pytanie retoryczne]. Wszystkie ataki z jakimi boryka się i na pewno sobie poradzi ETH będą tym samym co czeka ETC jeśli ten zacząłby piąć się na północ. Więc jak ty to widzisz? Dlaczego ETC ryje dno?

Co do tego wpisu:

Już ich dojeżdżają nieźle, jeszcze trochę a pójdą z torbami. Już kolejnego forka planują ze względu
@pawlo74: zniknął mały darkmarket oasis, z zaledwie 160btc, i pewnie jeszcze mniejszą wartością w monero. Artykuł pisany ponoć przez fanboya dasha z Wenezueli (Dash i Xmr mają swoją wojnę i obie ekipy się gryzą jak #!$%@?). Ogólnie jest to tzw. paid fud mający na celu, żeby ludzie spanikowali, co się zresztą stało. Dodać do tego ilość shortów otwierana na xmr wczoraj. Ogólnie akcja typowo zaplanowana, natomiast treść artykułu to jedno wielkie