Wpis z mikrobloga

Kazdy, kto napisze komentarz dostanie ode mnie misje na jutrzejszy dzien do wykonania ! Moze to zmieni wasze zycie ? A przynajmniej jutrzejszy dzien bedzie miał jakis nowy sens:) #misja bądź #yesman
  • 475
  • Odpowiedz
@wiwiwi: Twoje dzisiejsze zadanie polega na uprowadzeniu psa. wyjdz dzis z domu i znajdz ( najlepiej dziewczyne ) ktora wyszla z psem na spacer... najlepiej jakby pies biegal wolno. miej przygotowany jakis sznurek i jak tylko pies przyjdzie sie z toba przywitac ( lepiej , zeby to byl jakis maly okaz ) to zlap go i udawaj, ze to twoj pies. kiedy dziewczyna bedzie miala juz furie w oczach i
  • Odpowiedz
@orfan: Twoje zadanie na dzis to za kazdym razem jak bedziesz stal w kolejce - do kasy, w drzwiach, do autobusu itp. zawsze kladz prawa reke na glowie osoby, ktora stoi przed toba :) gdy bedzie ci te reke zrzucac to po chwili kladz znowu!
  • Odpowiedz
@AsterXks: Twoje zadanie na dzis bedzie ciekawe;) za kazdym razem gdy spotkasz dziewczyne w brazowych butach podejdz do niej i zlap ja za kolano :) musisz wykazac sie niezlym refleksem bo panny na ulicy lapane za kolano z zaskoczenia moga uzyc go przeciw tobie!
  • Odpowiedz
@Greebqu: Twoje zadanie na dzis to nazbieranie jarzebiny albo innych jesiennych kulek rosnacych na krzakch / drzewach - zabierz te kulki ze soba do pracy / szkoly i rzucaj nimi w glowe kazdej osoby ktora zacznie cokolwiek mowic;) moze w koncu zapanuje cisza! jesli jestes uczniem / studentem to nie zapomnij rzucac w wykladowce ;)
  • Odpowiedz
@BarekMelka: spedzilam juz 7h na ciaglym odpisywaniu :D - twoje zadanie na dzisiaj to wejscie na drzewo. idz do parku albo na ulicy znajdz drzewo na ktore mozesz sie wdrapac. gdy bedziesz juz na nim siedzial to krzycz do przechodzacych osob " MIAAAAAAAUUUUUUUU jestem kotem na drzewie!! pomocy!! MIAAAAAAUUUUUU" gdy przyjedzie straz miejska zacznij prychac i uzywac paznokci gdy beda cie sila probowali zdjac! zadanie bedzie wykonane jesli uda ci
  • Odpowiedz
@Precypitat: :) dzieki :) a tu mam zadanie dla ciebie! miedzy godzina 13:00 a 14:00 nie wolno uzywac ci krzesel ani kanap. nie wolno ci tez chodzic na nogach. wolno ci siedziec na podlodze i "raczkowac" - dokladnie tak samo jak kilku miesieczne dziecko :) jesli bedziesz mimo wszystko musial gdzies sie udac to turlaj sie albo popros, zeby ktos cie zaniósł!
  • Odpowiedz
@Replica: Twoje zadanie na dzisiaj to znalezienie Kasi :) jak juz wiemy wszyscy lubia Kasie i Kasie to fajne dziewczyny! Kasia musi byc dla ciebie obca dziwczyna wiec musisz sie o nia wypytywac;) gdy juz ja znajdziesz to porpos zeby zadzownila do swojego ojca bo chcialbys z nim zamienic slowko. Gdy uda ci sie ja namowic i wykreci ci nr do ojca powiedz mu, ze ma najcudowniejsza corke pod sloncem!
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: Piekny nick! w zwiazku z tym dzisiaj za kazdym razem gdy zobaczysz ziewajaca osobe zakradnij sie do niej od tylu i dmuchnij jej powietrzem z pluc prosto w kark :) uwazaj, zebys tylko nie oplul tej osoby :P moze byc nie milo:)
  • Odpowiedz
@Fisher255: Twoje zadanie na dzisiaj to bedzie zadzownic do rodzicow swojej kolezanki :) jesli nie masz do zadnych rodzicow numeru czeka cie podowjnie ciezkie zadanie. zadzwon do mamy albo taty i powiedz im ( anonimowo ), ze masz ponad 60 lat i nie chcecie juz ukrywac dluzej waszego zwiazku przed nimi! ze prosisz jej rodzicow o jej reke i ze uciekacie do Brunei spedzic tam reszte zycia.
  • Odpowiedz
@Naxster: :) omg. musisz wyjsc w takim razie z piwnicy :P dzisiejsze twoje zadanie bedzie polegalo na znalezieniu Kasi :) ona moze pomoze Ci wyjsc troche do ludzi :) pytaj o kasie na ulicach w kawiarniach itp:) dzisiaj piatek wiec gdy znajdziesz Kasie uklon sie jej i zapros ja do kina :) zadanie zostanie wykonane jesli pojdziesz dzis do kina z Kasia!
  • Odpowiedz
@Twinkle: Twoje zadanie na dzisiaj to wyjsc wieczorem z domu ( sama albo z kolezanka ) - nazbieraj suchych lisci :) stancie z kolezanka na ruchliwej ulicy przed jakas oblegana knajpa i zacznijcie rozdawac te suche liscie ludziom mowiac, ze dzis promocja i jak pojda z tym lisciem do baru to dostana drinka gratis :)
  • Odpowiedz
@klebix: Toje dzisiejsze zadanie to wyjscie dzis do knajpy:) obojetnie jakiej byle z jedzeniem:) mniej przy sobie noz i widelec;) przejdz sie po wszystkich stolikach i pytaj wszystkich kobiet czy nie boja sie noza bo mozesz im pokroic jedzenie za nie.
  • Odpowiedz
@eDameXxX: Twoje zadanie na dzisiaj to przejsc sie glowna ulica twojego miasta i kazdej dziewczynie, ktora bedzie w spodnicy ( absolutnie kazdej w kazdym wieku! ) musisz te spódnice uniesc tak, zeby bylo widac jej majtki i krzyczec "kino bambino!!" zadanie zostanie wykonane jesli znajdziesz conajmniej 10 ofiar!
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: :) zadanie zostanie wykonane jesli wyjdziesz z domu;) tak wiec przynajmniej przez godzine masz to robic na ulicy. jesli jest za zimno udaj sie do najblizszego sklepu i do dziela! niewykonanie zadania skutkuje zgarbacieniem nosa !
  • Odpowiedz