Wpis z mikrobloga

@Dreamek: przepatrzona dokładnie - pod uszczelkami, na zgrzewach, pod podwoziem. Był jeden znany przypadek minialnej rdzy na forum mazdaspeed. Sprawdziłęm dokłądnie to samo w swoim egzemplarzu i elegancko to wygląda. Ale nie ukrywam, że będę obserwował sytuację. O ile mi wiadomo podwozie nie rdzewieje. Tam mam grubą warstwę antykorozyjną. Mocno ją na razie czuć po dłuższej jeździe.
@Grizwold: no to tnij złącze xD tak właśnie kradną te mazdy. wpinka cyk cyk i juz odpalony. są takie zabezpieczenia jakies na kostki ale #!$%@? wie czy to ma jakis sens
@wycz:
1. że to dotyczy rocznika 2013-14
2. to dotyczy mazdy 6
3. na terenie wawy
4. mazda mocno wzmocniła zabezpieczenia pojazdów i nie słsyzałem o nowej fali kradzieży
@wycz: @Grizwold: Jeśli dobrze pamiętam z innego wpisu, to wersja, którą wziął Grizwold nie ma systemu bezkluczykowego. Trójki nigdy nie znikały tak jak szóstki. Parę oczywiście zostało skradzionych, ale przy tym modelu statystyki nie odbiegały od innych marek. Tak jak zostało wspomniane Mazda dołożyła jakieś zabezpieczenie i kiedy pół roku temu odbierałem swoją to na tamten moment według dealera ani jedna z tymi nowymi nie zniknęła.

Także, nie przejmuj się