Aktywne Wpisy

tyrytyty +66
Polska to jedyny kraj w którym przeciętnej osobie wydaje się, że obowiązkiem państwa jest kupowanie kosztownych praw do transmisji wydarzeń sportowych i pokazywanie ich w darmowej TV. Dosłownie chleba i igrzysk xD
"powinny być dostępne" bo ktoś na tt tak powiedział, śmiechu warte
#tenis #mecz (bo piłka nożna to główny winowajca)
"powinny być dostępne" bo ktoś na tt tak powiedział, śmiechu warte
#tenis #mecz (bo piłka nożna to główny winowajca)
źródło: image
Pobierz




źródło: comment_b5iMKfO1voEEewHungbprkS2UDVvXFTl.jpg
Pobierzźródło: comment_2VLMdZ5ILWWW497YO2GO4frJ5K3Fr0PT.jpg
PobierzMoże tak chce być zapamiętany.
Mieliśmy generała, elektryka, pijaczka, gajowego, Smoleńsk i teraz prezydenta mema.
xd
źródło: comment_1P7BaF3vNO52xUtYjunRAhvb6JDOCMeV.jpg
PobierzGeneralnie pan prezydent ma potencjal na przejście do historii
internetu
źródło: comment_3b67AI8vAJwlRobpWRCqvayCmZ43M1R3.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_D6v2IIiTkPTeRIOxAOqgaS8FR4Z4x5kU.jpg
PobierzAlbo właśnie sobie uświadomił, że znowu zaczyna i robi to w kompletnie niezamierzony sposób xd