Wpis z mikrobloga

@sesio: Sprzęt kolegi, akurat mu się sztyca ułamała i 2 dziury krótsza jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sztyca jak i podłokietnik to jakieś gunwo bo nie cały rok i poszły się... Cewka warta ceny tylko pinpointer trzeba mieć bo inaczej się zapierdzielisz taką drobnice wyłapie i ciężko namierzyć gdzie dokładnie leży rzecz no chyba że na militarkę polujesz to raczej trafisz od razu.

Wcześniej jak padł pinpointer
@MojHonorToWiernosc: @sesio uszkodzenia mechaniczne to przeważnie kwestia traktowania sprzętu. Obrazowo jeden rzuca wykrywacz na ziemię gdy coś kopie, drugi odkłada bez ładu, a trzeci robi to delikatnie opierając go tak jak przewidział producent.
@sesio: Ja aktualnie na pożyczonym armand prospector 2 i chodzimy głównie za drobnicą bo u nas militarki jak na lekarstwo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem brać garreta 250/350 i cewkę ale czekam bo jestem ciekawy nowego rutusa.
@Wasalek: Albo po prostu się zużył. Kolega nie rzuca tym wykrywaczem ani nic z podobnych rzeczy, po prostu plastik użyty do produkcji jest lichej produkcji. Wiele osób narzeka na