Wpis z mikrobloga

A #polactwo jak zawsze - tylko rzucić im jakiś światopoglądowy konflikt i już toczo pianę, wychodzą na ulicę, walczą o swobody obywatelskie. Ale jak wam VAT podnoszą, w #!$%@? robią od dwudziestu lat, dzieci i wnuki zadłużają na miliardy złotych, hodują nepotyzm do potęgi entej, to nikt palcem nie kiwnie, bo nikt nie ma siły ruszyć mózgiem i trochę policzyć i się zastanowić. Nie ma znaczenia w ostatecznym rozrachunku czy aborcja/homomałżeństwa/broń palna/eutanazja będą legalne i szeroko dostępne czy nie. Bo i tak wszyscy będą biedni/zadłużeni i dojeni jak krowy z ostatnich pieniędzy.

#neuropa #4konserwy #czarnyprotest #oswiadczenie
  • 15
@Bergkamp: kobiety potrafią zawalczyć o swoje, potrafią wyjść na ulice, a samce alfa są dojeni jak krowy z ostatnich pieniędzy i nie będą protestować, bo jak można przeczytać na wykopie: a to organizator protestu lewacki, a to wyborcza popiera, a to ktoś z nowoczesnej bierze udział, a ja to z lewakiem nie będę szedł :P
@Bergkamp: jak mawiał klasyk, szkoda strzępić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już słychać zapowiedzi wprowadzania większej sprawiedliwości społecznej i podwyżki podatków a o kwocie wolnej i 23% vacie nie wspominając
po pierwsze ten konflikt wywołał pis i fanatycy

Po drugie, te protesty uchronić nas przed tym projektem


@PolakKatolik: Po trzecie, zrobili to by odwrócić uwagę od trudniejszych spraw. Boże #!$%@? mać żyjesz na tym świecie co najmniej te 16 wiosen, powinieneś już się nauczyć po co są konflikty i afery światopoglądowe w polityce (zależnie od tego kto wywołuje)
@Bergkamp: No ta, bo dla ciebie najważniejszy ten VAT, te 30 złotych co oszczędzisz w miesiącu, kij tam, niech se żona zdycha z powodu patologii ciąży, żaden lekarz jej nie tknie, bo może iść na 3 lata do ciupy, ale wygrałem, w ciągu roku 360 cebulionów oszczędziłem, akurat na 1/4 najtańszej trumny będę miał!
@Bergkamp: Bo nie ma czegoś takiego jak protest zwykłych ludzi. Na każdy protest w XXI wieku (w XX zreszta tez) potrzebne są pieniądze, kampania reklamowa, ludzie którzy to rozkręcą. U nas protesty zaczynają politycy PO i .N.