Wpis z mikrobloga

I jak tu nie nazwać prawicowej części użytkowników tego portalu bandą infantylnych dziwaków i chorych z nienawiści do 'lewactwa' (którym jak widać jest każda kobieta nie będąca za barbarzyńską ustawą katolickich salafitów) nikczemników?

Co wy chcecie osiągnąć tą żałosna i nieśmieszną akcja ze spamowaniem wykopu kurami? xD To ma byc śmieszne? Komu chcecie zrobić na złość poza normalnymi użytkownikami portalu, którym przeszkadzacie w przeglądaniu tego portalu i tak zalanego waszym propagandowym szambem? Czy moze chcecie wyśmiać szlachetna akcje takim gówniarskim sposobem 'dyskusji' i 'polemiki'?

Czy moze legendarny 'ból dupy lewactwa' dochodzi juz do tego stopnia, ze uważacie, ze także w sprawie, gdzie ważą się losy wolności kobiet i ich prawa do własnego ciała, jest on ważniejszy od tego, ze przez bandę frustratów bedą musiały one rodzic dzieci oprawców z gwałtu, cieżko uszkodzone płody bez szans na zycie czy tez ryzykować swoje zycie, a to wszystko dla cynicznego zaspokojenia pragnienia terroryzowania społeczeństwa swoimi barbarzyńskimi regulacjami bandy katolickich talibów i konserwatywnych bolszewików? Chodzi o wasze matki, siostry, ciocie, córki to moze nie, ale kuzynki. Tutaj tez musicie wdrażać swoje zalosne, gimnazjalne wojenki oparte na smarkatym humorze i powtarzaniu po raz miliardowy schematu ze zbożowym protestem BO TO TAKIE ŚMIESZNE MATI HEHEHE. I wy jeszcze śmiecie wytykać innym jacy sa źli? Typowe #konserwoidy.

Na koniec o dziwo brawa dla Białkova za poparcie tak szlachetnej i dobrej akcji, która z reszta powinien poprzeć każdy człowiek z odrobina RiGCzu i dobrej woli, a podpięcie pod nia swojego portalu to juz bardzo fajny gest. Niestety jednak poniekąd reakcja prawicowego odpadu na jego solidarność z #czarnyprotest to oczywiscie i wina załogi jego portalu, bo sama wyhodowała taki element długoletnim przymykaniem oka na szerzenie przez wielu użytkowników tego portalu ksenofobii, antysemityzmu, rasizmu, homofobii i nienawiści, gdzie znaleziska zawierająca te obrzydliwe rzeczy nie raz dostawały sie na główna z płomieniem, a komentarze banhammerowych populistów nie raz dostawały kilkaset plusów. No i teraz szambo wybiło.

Smutne, ze ci ludzie to w dużej mierze młode pokolenie, licealiści, studenci. Oni uważają sie za oświeconych, przez propagandę konserwatywnych internetowych populistów, która wypłukała ich do końca ze zdolności samodzielnego myślenia, chłodnej oceny swiata i szacunku dla nauki, a nie samozwańczych ekspertów-manipulatorów, doszli do tak chorego punktu, gdzie nawet w stosunku do aborcji mimo, ze większość z nich nawet katolami nie jest, ale najważniejsze jest dokopanie lewactwu. Super. Lewacka matka, która bedzie musiała w męczarniach rodzic i powierzać zycie dla uszkodzonego płodu - wtedy lewactwo poczuje smak porażki. Taki porządek swiata bedzie wspaniały.


#neuropa #bekazprawakow #aborcja #4konserwy #boldupy #oswiadczenie #kazachtlumaczy #bekazpodludzi #prawackalogika #polityka
  • 16
@Kazach_z_Almaty: Obawiam się jednak, że w akcjach wspieranych przez którąkolwiek z politycznych stron (zarówno lewice, prawice jak i centrum) zazwyczaj nie ma nic szlachetnego, ani dobrego. Jedna strona zawsze chce innych rozwiązań niż druga. PiS udaje patriotów, więc opozycja stara się obrzydzić ludziom patriotyzm itp. Myślę, że obu stronom zależy na zwiększeniu podziałów w społeczeństwie.

Rzygać już mi się chce od tych utartych sloganów typu: ksenofobia, antysemityzm, rasizm, homofobia i nienawiść.
@Kazach_z_Almaty: Jak #!$%@? im się wydaje że są oświeceni, przecież większość to zwykle trolle. Tutaj jest po prostu od jakiegoś roku taki syf, że pisowskie trolle właściwie przejęły ten portal, i jak teraz ładnie to ująłeś - w końcu szambo wybiło.
@Kazach_z_Almaty: Czemu jak czytam takie coś to zawsze wymienia się prawaków i lewaków. To, że jestem prawicowcem/lewicowcem oznacza od razu, że jestem za tym żeby kobiety rodziły dzieci oprawców. Denerwuje mnie, że jeden przez drugiego nawija: lewak to, prawak tamto, a może lepiej argumentować coś, niekoniecznie obrażając jedną czy drugą stronę. Myślę, że dyskusje byłyby wtedy ciekawsze, prowadzone w lepszej atmosferze i dużo więcej by się z nich wyciągało.