Wpis z mikrobloga

O ja jebię... to są dopiero misiewicze/pisiewicze.

Rzecznikiem prasowym Rossmanna od ponad roku jest Agata Nowakowska, która wcześniej przez 24 lata pracowała w Gazecie Wyborczej.

Prywatnie Agata Nowakowska jest żoną... Andrzeja "Mozesa" Morozowskiego (tvn, tvn24).

Ludzie TVN to funkcjonariusze PO i obrońcy kapitału niemieckiego w Polsce. Kiedyś mówiono na takcih volksdeutsche.

#polaczkropki #polityka #rossmann #rzecznikprasowy #misiewicze #pisiewicze #volksdeutsch
  • 39
@LaPetit O curwa, tego jeszcze nie grali xD Porównanie normalnej pracy w rossmannie, czyli prywatnej firmie w ogóle nie związanej z polityką, do Misiewicza, który "pracował" w spółce Skarbu Państwa, czyli miał płacone z naszych pieniędzy xD

Nie przechodzą przez Ciebie czasem refleksje, że takie Misiewicze pobierają pieniądze, które Ty im dajesz? Chyba, że to okej wobec Ciebie, że do rady nadzorczej wpuszcza się ludzi kompletnie bez merytorycznego przygotowania. Ale wtedy zrozum,
Chyba, że to okej wobec Ciebie, że do rady nadzorczej wpuszcza się ludzi kompletnie bez merytorycznego przygotowania.

lewaku, twój petru też był w RN, bez merytorycznego przygotowania, gówniarz nie miał nawet 30 lat. A już ciągnął kasę z zasiadania w RN PKO BP.

Ale wtedy zrozum, że racjonalni ludzie lubią gdy ich pieniądze sa używane w sposób rozsądny.

litości!
taki cytat dla Ciebie:

Donald po to wsadził tam [do PGE] na chwilę
@LaPetit Heh, specjalnie dodałem ten tekst o PO, bo widzisz, sam bardzo krytykowałem PO i Tuska :) Co do Petru to był absolwentem Sghu, więc przygotowanie merytoryczne raczej miał :)

Ale w sumie nie wiem po co to piszę, skoro widzisz świat zero-jedynkowo. I ten kto nie z nami ten przeciwko nam. Chyba jestem po prostu ciekawy czy miewasz momenty, w których zaczynasz się zastanawiać nad tym, że może jednak nie jest
więc przygotowanie merytoryczne raczej miał :)

bankowo, jako gówniarz bez doświadczenia, do RN się 100% nadawał.

miłego wieczoru i więcej radości w życiu :)

wzajemnie kolego. :)

@zen274