Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #vag #vagboners

tl;dr -> VAG rulez, BMW ssie mu rurę

#!$%@?.
Nie zniese.
Ja #!$%@?.

Wyprowadził się ode mnie ze stancji jeden z lepszych kumpli jakich można mieć. Widać, że chop jest mega to nawet poznałem go z moją przyjaciółką..są od ok 3-4 miesięcy i jeszcze takiej pary nie widziałem ;D

...ale nie o tym, bo...

Ja, on, moja dziewczyna, rodzina, #!$%@?, nawet moja ex..śmigają VAGiem (ja G4, kumel Audi A4, moja dziewczyna Audi TT, ex G5) i ze wszystkimi świetnie się dogadywałem (ex..pozostała ex).
Jak mnie #!$%@? los w dupe kopnął jak nowy lokator się wprowadził wczoraj i mi #!$%@? podjazd BMW 320d zaśmieca ..no co za chuy...
Osobiście posiadam klasyka - G4 1.9TDI ASZ z mapą na ponad 160 kunia - i na swoim koncie mam już pare BMW na prostej (wiem, że na prostej to #!$%@? nie ścigałka) i najfajniejsza jest mina sebixa co nie wie o co chodzi gdy zostaje w tyle ;)
Śmiejcie się, ale jak mnie takie 'biemdablju' wyprzedza na 5tego to już nie wytrzymuję i muszę mu pokazać..oczywiście w granicach przyzwoitości - ekspresówka, albo ładniejsza droga bo cenię swoje życie i innych :)

A Wy, bawarscy przyjaciele, mówcie co chcecie :)
Ja nie osądzam wszystkich kierowców BMW, na drodze liczy się kierowca, nie ważne w jakim samochodzie...

  • 36
@tasmanz: Spoko mirku, ja też czasem lubie ponarzekać na kierowców nie wrzucających kierunków przy zjeździe z ronda czy rząd. Ale za sam fakt posiada auta innej marki czy nie wiem, innej mocy silnika to nie ma co sobie psuć nerwów. Sam jeżdże czwórką 75 KM i gdybym tak miał tak przejmować się tym że BMW czy inne Pagani mnie wyprzedza czy coś... To bym chyba nie wyrobił.

@bluehawaii91: Hej, rozpadający
@bluehawaii91: Tutaj przyznam Ci rację, stwierdzenie, że 1.9TDI jest niezniszczalne czy też pancerne to mało jest w tym prawdy - większość zależy od sposobu eksploatacji.

PS: W BMW też siedzą bardzo dobre silniki - ja rozpacam nad odejściem VAGowicza, a Wy od razu bunt ;P
@szaremyszki: Heh, nope, ale za ciekawostkę ucieszy Cię fakt, że nowy lokator właśnie nosi ;D
@tasmanz: Mój pierwszy to był Mondeo mk1 Zetec 1.8, oczywiście w gazie bez sekwencji, odpalałem zazwyczaj na pych, bo akumulator i zdrowo jest się poruszać. A tak to nic się w nim nie psuło. Ciekawe czy jeszcze żyje, czasem nawet za nim tęsknię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tasmanz: zapraszam z tym swoim smiesznym golfem. 4.4 V8 a nie #!$%@? jakies #!$%@? dizle R4 z napedem na przod XD jaka #!$%@? bieda
uwielbiam moimi dwoma bejcami #!$%@?ć jak psów takich pajaców po kuwra czip tuningach i innych gównach xD i ta morda janusza ze jege passat po czipie na over 800 koni i 32176352165 momentu xD nie daje rady SUVowi
albo matiego ze jego golf na glebie z felgami