Wpis z mikrobloga

#mojliquid #epapierosy
To jest #!$%@? dramat, dostępność aromatów w "tym kraju", to jakiś żart. Pierdyliard firm produkujących aromaty, z tych lepszych, Flavorah, Liquid Barn, Real Flavors, OoO, LorrAnn, Mom Pop, a tutaj jak w lesie, kilkadziesiąt z Capelli na krzyż z TPA (które jest mocno średnie). Flavor West nie liczę, bo te aromaty w większości są niebezpieczne i nie nadają się do vapowania. I jeszcze problem jest z rejestracją na niektórych stronach w UK bo od wejścia dyrektywy nie wysyłają do wybranych krajów w UE.

Już czwarty raz musiałem zamawiać z UK, a wolałbym pieniądze zostawić w kraju. Ceny podobne jak u nas.
  • 38
I jeszcze te nieszczęsne butelki. W rozwiniętych krajach mięciutkie plastikowe butelki do zakraplania, a u nas szklane gówno, które nadaje się do użycia tylko ze strzykawkami.
@Waspin: i pewnie sukraloza, diketony, acetony i buk wie co jeszcze. brak specyfikacji jak u tpa skresla te aromaty na starcie
@razvizion: #!$%@? tez to ze prawie zawsze to sa stare aromaty w wersjach 1, a brak tych poprawionych 'bezpiecznych' tak jak DXy z tpa czy capelle V2. no nic, w polsce jak w lesie a ludzie dalej kupuja
@Sofa: Mam wrażenie że nie wiesz jak działa dobry kroplomierz jak butelka jest plastikowa. (Nie ten jaki jest w butelkach z e-dymu). Strzykawki mam do dużych porcji. Mieszam liquidy od lutego i już mam przepatrzone wszystkie sposoby i techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Blondas: ChefsFlavor i theecigshop. Napisałem maila z prośbą do vapourdepot żeby mi dodali adres ręcznie, ale nie wiem czy przejdzie ( ͡°
@Sofa: Nie pisałem o kroplach, tylko końcówkach do zakraplania, w odróżnieniu od kroplomierzy, można z nich lać bez oporu, lub dokładnie. Do próbek 10ml muszę często dawać 0,05ml, lub 0.02ml i przy strzykawce to już się problematyczne robi i abarot muszę użyć wagi + strzykawka.
@razvizion: ja do tej pory nie rozumiem dlaczego taki edym czy inne sklepy przelewaja do tego szklanego szajsu, gdzie oryginalne lane w fabryce sa w przewaznie plastikach. czy to az takie duze koszty? watpie.
@Sofa: chodzi o to, że do butelki stojącej na wadze wygodniej ścisnąć aromat w plastikowej buteleczce i zakroplić, niż bawić się w napełnianie strzykawek z jednej butelki, i przelewanie do drugiej. Dużo mniej roboty ze sprzątaniem i ogarnianiem szpeju.
@dej_5zl: Dla kontrastu, z UK przychodziły mi zalane pod samą końcówkę (czyli więcej niż powinno), nigdy mniej niż deklarowana pojemność.
Mam działalność, to może zacznę handlować tymi bardziej egzotycznymi aromatami, byliby chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?