Wpis z mikrobloga

#mojliquid #epapierosy
To jest #!$%@? dramat, dostępność aromatów w "tym kraju", to jakiś żart. Pierdyliard firm produkujących aromaty, z tych lepszych, Flavorah, Liquid Barn, Real Flavors, OoO, LorrAnn, Mom Pop, a tutaj jak w lesie, kilkadziesiąt z Capelli na krzyż z TPA (które jest mocno średnie). Flavor West nie liczę, bo te aromaty w większości są niebezpieczne i nie nadają się do vapowania. I jeszcze problem jest z rejestracją na niektórych stronach w UK bo od wejścia dyrektywy nie wysyłają do wybranych krajów w UE.

Już czwarty raz musiałem zamawiać z UK, a wolałbym pieniądze zostawić w kraju. Ceny podobne jak u nas.
  • 38
@dej_5zl: W sumie ja dalej używam niektórych V1, są one po prostu "smaczniejsze", staram się głównie unikać acetoiny i cukrów, słodzika też jeśli się da. Ostatnio pojawia się w przepisach też stevia i erytrytol, ale nie wiadomo jak się on zachowuje.
@razvizion: przy tym 1% to jest pikuś, w aromatach jest nieraz jej więcej (mimo że są na bazie PG) ;) żadego szczelania czy innych skutków ubocznych po stosowaniu nie zauważyłem.
@vgf_: Jak dlugi czas szla do Ciebie przesylka z tej strony? bo podoba mi sie to ze maja aromaty po 120ml. w sumie poczatkujacy jestem i narazie uzywam plus minus 15 smakow, a w tych gownach po 10 ml to pojde z torbami, wolalbym zrobic spore zamowienie z duzymi butlami... jest jeszcze jakas strona warta uwagi?
@VIAJPI: cena za 120 ml wacha sie miedzy 8-13$ =30-50 PLN, czyli rownowartosc 3-5 butelek 10 ml w Polsce. czyli po pierwsze warto. po drugie ostatnio mialem taka sytuacje ze zaczalem mieszac liquid i kilka aromatow mi sie skonczylo, zamowilem nowe ale nie dalem rady odebrac bo musialem wyjechac do niemiec, gdybym mial 120 ml to po by mnie to nie zaskoczylo ;)...