Wpis z mikrobloga

@donmuchito1992:
Bądź raczej wątły umysłowo, ale bardzo chciej zabłysnąć, że wiesz co się dzieje w polityce, choć nie bardzo.
1) wstaw w rozdajo pamiątkę po młodości swej mamy
2) pomieszaj wszystko i ogłoś, że to zabawa dla wyborców partii, której:
a) minister założył KOR
b) jako jedyna dokonała jakichkolwiek kroków z dziedziny lustracji
c) postuluje obniżenie pensji byłym SBkom
Profit? No nie wiem, ktoś to w końcu plusuje, choć raczej mądre
@adamgtx: ja tylko popieram Panią Staniszkis. Ona jako pierwsza użyła tego zwrotu i zasadniczo ciężko się z nim nie zgodzić. Budowanie jednowładztwa, lider nieformalnie zarządzający całym państwem, akumulacja władzy dotychczas niespotykana w naszym kraju, karanie nieprawomyślnych, szykany dla przeciwników partii, odrzucanie każdego kto w najmniejszym stopniu nie zgadza się z linią partii. Urban głupi nie jest i jego żarty są celne
A ktoś tak merytorycznie potrafiłby napisać co takiego złego robi PiS?


@Ekspert_z_NASA: O panie, lista jest tak długa. Minister Środowiska chciał wycinać drzewa wbrew zaleceniom naukowców. Czaisz? Minister środowiska, który powinien środowiska bronić. Inba z TK, 500+ niekorzystne dla gospodarki na dłuższą metę, ustawa antyterrorystyczna i ustawa policyjna co do których wszystkie poważne instytucje zajmujące się prawami człowieka miały jakieś pretensje. Odwalanie jakiegoś gówna o apele smoleńskie. Czystki w mediach publicznych
@donmuchito1992: pytanie do ciebie, czy wiesz co różni socjaldemokracje od neomarksizmu?
wiesz kto tworzył neomarkzism i czym sięróżni od marksizmu?
wiesz na czym polega nowocześnie postrzegany liberalizm?
wiesz kto był prekursorem socjaldemokracji w europie i kto jest jej kontynuatorem?
wiesz kto to był spinelli, marcouse, dutsche?

ja to tylko tu zostawiam w kompletnym braiem nadziei na pozywywną odpowiedź
O panie, lista jest tak długa. Minister Środowiska chciał wycinać drzewa wbrew zaleceniom naukowców. Czaisz? Minister środowiska, który powinien środowiska bronić.

Bzdura. Poczytaj sobie choćby opinie naukowców z Ligi Ochrony Przyrody, jednej ze starszych organizacji chroniących środowisko w Polsce. Zdania są w #!$%@? podzielone i wcale nie jest tak, że któraś strona ma przewagę.

nba z TK

Również podzielone zdania, także w środowisku prawników

500+ niekorzystne dla gospodarki na dłuższą metę,

ale