Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: a co jest śmieszne, w następnej generacji sprzętu, czyli za rok-półtorej ten komp nie będzie w stanie uciągnąć najnowszych gier w 60FPS ultra jak robi to obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

choć gdybym zgarnął kumulację teraz w lotto to pewnie też bym raz w życiu kupił za tyle kompa, żeby przez ten rok zawsze mieć 60FPS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xann: takie gotowce to żadne wodne chłodzenie, tylko pseudowodne. Temperatury takie same jak przy normalnych coolerach, a droższe o 200 zł. Prawdziwe chłodzenie wodne składa się samemu. W ogóle beka z tego zestawu.

@FLAC: Bez przesady, rozwój technologiczny zwolnił. To już nie te czasy, gdy po roku karta graficzna była już złomem
@Pooodi: jeżeli chodzi o chłodzenie wodne all in one są bardzo wydajne w porównaniu z chłodzeniami powietrznymi, ale niestety są głośne na szczęście z ratunkiem przyszedł be quiet! który zrobił najwydajniejsze i najcichsze chłodzenie all in one więc twój argument jest z dupy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FLAC:

czyli za rok-półtorej ten komp nie będzie w stanie uciągnąć najnowszych gier w 60FPS ultra jak robi to obecnie

Ale w tym momencie on uciaga prawie wszystkie gry w ponad 60fps...

@dob3k: wątpię, jedna GTX 1080 ledwo daję rade utrzymać 60FPS w ultra na 1080p, do 2160p potrzebowałbyś takich 4 ze 100% skalowaniem wydajności a tu są dwie

więc odpowiedź brzmi - nie, nie da rady uciągnąć w 4K 60FPS ULTRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FLAC: xDDD
Ale Ty sobie jaja robisz? Mam gtx 1080 (EVGA FTW) i monitor 27" 4k (CB271HK) i poza paroma grami (quantum break, rise of the tomb raider, gta 5 i wieslaw 3) wszystkie inne chodza na ultra ponad 60fps. Jedynie AA mam wylaczone bo przy tak malym pikselu uwazam za glupote wlaczac wygladzanie krawedzi.
W jakiej w/g Ciebie grze gtx 1080 daje rade utrzymac 60fps przy 1080p? ...ledwo xD
@FLAC: Napisales:

jedna GTX 1080 ledwo daję rade utrzymać 60FPS w ultra na 1080p, do 2160p potrzebowałyś takich 4 ze 100% skalowaniem

I to są brednie cumplu. Sorry nic osobistego. Poza kilkoma grami wszystko chodzi ponad 60fps w 4k na jednym podkreconym gtx 1080
@FLAC: No nie wiem co pokazuje portal IT. Wiem co pokazuje osd mojej karty. Z tego co widze oni testy robili po pierwsze na founders edition. Po drugie na nie podkreconym a po trzecie testy zaraz po wyjsciu gtx 1080 kiedy jeszcze nie byly zoptymalizowane sterowniki. Jak chcesz to zawolajmy inny portal i zobaczymy co powiedza. Wolam @PurePC_pl jak macie chwile to zabierzcie glos.

Pobierz d.....k - @FLAC: No nie wiem co pokazuje portal IT. Wiem co pokazuje osd mojej karty....
źródło: comment_TK7Ze8k5G31Fdqs4F7OqMmQkjFerbqpW.jpg