Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk patrzcie co kupiłem wczoraj w Asdzie za niecałe £2. Jakoś po 19 cały duży wózek pieczywa był przeceniany - prawie wszystko po 5p. Orientuje się ktoś z Was jak kupić tak jakieś mięso, lub warzywa np. (o tej godzinie był już tylko pojemnik owoców i koperek po 5p)? Zauważyłem, że niektórzy biorą coś przecenionego i czekają aż pracownicy przyjdą zbijać dalej cenę. Ja zazwyczaj jak przychodzę to już wszystko poprzebierane. W jakich godzinach najlepiej odwiedzać różne markety, żeby zgarnąć najlepsze deale?
Pobierz Aryman93 - Mirki z #uk patrzcie co kupiłem wczoraj w Asdzie za niecałe £2. Jakoś po 1...
źródło: comment_EMiAiWu8xEg15GmZmE8E7sTrBBm2xoQ4.jpg
  • 19
@staryhaliny ale czemu bieduje? Jakby kupił to samo tylko drożej to już ok? Ja jestem nauczony żeby nie wyrzucać jedzenia i czasem jak przyjdzie mi to zrobić to robie to jakoś z bólem serca. Jeśli coś miało by iść na straty a mógłbym to dostać za grosze i miałbym na to akurat ochotę to czemu nie? Przecież to nie sa zepsute produkty wiec nie wiem w czym problem :)
@staryhaliny Nie wiem o co masz taki ból dupy. Może ktoś się dowie z tego wpisu o istnieniu takich promocji? Sam do tej pory jak kupowałem coś na clearance, to np. chleb za połowę ceny, a nie wiedziałem, że o odpowiedniej godzinie mogę go kupić za 5p, zamiast za 75p.
@Sergeant_Matt_Baker: w asda zdarzają się takie ogromne przeceny. Zwłaszcz po godzinie 20. Ja z racji pracy w dziwnych godzinach do ASDA idę zazwyczaj po północy i codziennie są takie ekstremalne przeceny na różne produkty.
@staryhaliny: I tez je czasem kupuje. Nie dlatego, że taniej ,bo mnie stać, ale wiem co się stanie z tymi produktami a skoro i tak miałem coś kupić i zjeść praktycznie zaraz to co mi szkodzi.
@Bohun_Zygmund Sól i makaron akurat się nie psują raczej, więc na takie obniżki nie ma co liczyć. Chleb od jakiegoś miesiąca, lub dwóch piekę sam (z czosnkiem i ziarnami), ale jak mi się nie chcę, to sobie czasem wezmę jakiś przeceniony.